wtorek, 7 lipca 2015

Skandynawska kuchnia + przypomnienie o konkursie


W całej Polsce mamy ładną pogodę,  dużo słońca i wysokie temperatury. Pogoda jest wymarzona dla urlopowiczów, ale często szukamy ochłody. Zimny prysznic i zimny napój czy porcja lodów to jest to co pozwala nam odetchnąć na chwilę od upałów ;)
Przedstawiam dzisiaj skandynawską kuchnię. Jak to często bywa  w takiej aranżacji szafki są koloru białego. Do tego pomalowano ściany na błękitny kolor, co wygląda wręcz cukierkowo! W kuchni zmieści się także stół i cztery krzesła.
Przypominam także o konkursie organizowanym z marką Rossi, który trwa do 12 lipca, ważna informacja zmieniłam (w porozumieniu) z organizatorem zasady zabawy. Uznałam, że może zachęci Was do zabawy fakt, że nagroda jest ciekawsza, bo są to 3 foremki do lodów, ale nagrodzona jest jedna osoba !
Foremki można zobaczyć niżej, według mnie są świetne, a do zabawy zapraszam tutaj.
foto alvhemmakleri.se

4 komentarze:

 1. Fajne obrazki, taca w trójkąty i foremki w kształcie lodów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Foremki na lody mega pomysłowe, już widzę jak moi dzieciaki siostry byłyby zachwycone, wiecie może gdzie można takie dostać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę dla mnie dziwny widok tych szafek kuchennych tak be żadnych uchwytów - wizualnie mi się to nie zgadza :), ale projekt fajny, skromny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co myślicie o kuchni z wyspą? Ostatnio znalazłam kilka fajnych inspiracji: http://kuchnieportal.pl/aranzacje/0/270/jak-urzadzic-kuchnie.html co myślicie?

  OdpowiedzUsuń

Instagram