piątek, 17 lipca 2015

Skandynawskie mieszkanie 42m2 - blog wnętrza design


Mieszkanie  o powierzchni 42m2 - urządzone w skandynawskim stylu. Wnętrze jest zaaranżowane na typ studio tj zrezygnowano z typowego podziału na pokoje, tylko postawiono na otwartą przestrzeń. Być może wcześniej była tutaj "ślepa kuchnia", którą zastąpiono aneksem kuchennym z dużą wyspą.
W przestrzeni dziennej biała sofa z popularnej sieciówki IKEA oraz podnóżek i beżowa drewniana podłoga. Ściany pomalowane na biały kolor, w części sypialnianej ozdobna tapeta za łóżkiem. W korytarzu modne krzesło projektu Eames. Mimo niewielkiego metrażu znalazło się także miejsce na garderobę, ozdobioną ciekawym detalem - białą głową jelenia być może wykonanej z białego gipsu. Ciekawie wkomponowano także motyw czerwonej cegły, co daje aranżacji ciekawego charakteru. Łazienka biało - szara, w minimalistycznym stylu.
4 komentarze:

 1. Wspaniałe miejsce!! a kuchnia z pokojem dziennym powaliła mnie przy niedzieli na łopatki, ceglana wyspa jest cudowna. podoba mi się również konsekwencja projektanta, który motyw ceglany zastosował również przy ścianie z telewizorem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! jestem zachwycona z takiego mieszkanka)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny parkiet i genialna aranżacja. Fajnie kiedy z niewielkiego mieszkania robi się bardzo mądrze zagospodarowana przestrzeń i do tego śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wnętrza skandynawskie z zasady powinny być "zgodne z naturą" a więc drewniane podłogi to rewelacyjne rozwiązanie. Kuchnia wydaje się bardzo stylowa a parkiet sprawia,że jej wizerunek się ociepla.

  OdpowiedzUsuń

Instagram