niedziela, 19 lipca 2015

Stylowe mieszkanie w starym budownictwie


Wybierając mieszkanie wielu z nas decyduje się na nowe budownictwo. Taki wybór ma kilka zalet: m.in. windy, parking podziemny czy ładniejsze części wspólne: klatki, place zabaw dla dzieci itp. Rośnie także liczba zwolenników mieszkań w centrum, w starych przedwojennych budynkach. Takie mieszkania mają swój klimat. Ta aranżacja to najlepszy przykład!
Mieszkanie położone w centrum Toronto, Kanada. Drewniana podłoga, białe ściany, zdobienia tzw. sztukateria, duże okna i drewniane drzwi. Do tego stylowe meble i wysokie pomieszczenia, wnętrze dla artystycznej duszy :)


foto damasketdentelle.com

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Parkiet jest rzeczywiście zjawiskowy! Pozdrawiam

   Usuń
 2. Naprawdę ładna ta aranżacja. Nie wiem jak dokładnie wygląda kuchnia, lecz w tej wnęce ładnie pasował by jakiś panel szklany. Chodzi mi dokładnie o coś takiego jak mają tutaj http://www.druknaszkle.pl/ .

  OdpowiedzUsuń
 3. Odnawiałam swoją kuchnię...praktycznie od zera. Bo kupiłam mieszkanie w starej kamienicy, ale ze spory metrażem. Zależało mi na kuchni, która da mi przestrzeń i poczucie, że jestem tam panem i władcą. A przy tym nie będę musiała jej wymieniać za 2,3 lata...tylko dostanę produkt wysokiej jakości. Zadanie było ciężkie do wykonania, nie wiedziałam, którą firmę wybrać. Aż na forach dotarłam do opinii, które naprowadziły mnie na firmę wojtmar. Miałam jeszcze na liście 4 firmy do obdzwonienia. Jednak pracownik z wojtmar rozmawiał ze mną jak człowiek, nie chciał mi usilnie wmówić, że oni są najlepszy i tym wygrał. Meble kuchenne z Gdańska godnie prezentują się w mojej kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna aranżacja. Jasne ściany, stylowe dodatki i ta przestrzeń, której brakuje w nowoczesnym, blokowym budownictwie to jest to co lubię najbardziej, bo jest to duże pole do popisu. Zwróciłam również z racji moich zainteresowań http://jak-oswietlic.pl/ uwagę na oświetlenie, które jest nie na co dzień spotykane. Po prostu piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa aranżacja..... bardzo odpowiadaja mi kolory i ich połączenia. idealne dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa aranżacja ale ja wolałbym jakieś nowe lokum jak mieszkania wrocławskie na nowych osiedlach. Życie w takich miejscach jest po prostu łatwiejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba. Stare budownictwo ma w sobie to coś, czego mam wrażenie że nam teraz brakuje. Ale to tak zawsze jest, że co pewien czas wracamy do przeszłości

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja lubię takie niby nowoczesne wnętrze ale z akcentem takiej klasyki

  OdpowiedzUsuń

Instagram