piątek, 3 lipca 2015

Szary kolor w aranżacji wnętrz - meble i dodatkiSzary kolor w aranżacji wnętrz jest bardzo modny. Ściany, podłoga, meble, dodatki, wszytko może być szare! By mieszkanie lub dom nie stał się "smutny" od tej barwy - można użyć różnych odcieni szarości lub zastosować kolorowe dodatki. Jaki kolor najlepiej pasuje do szarości? "Na przełamanie" może być coś kontrastowego, typu amarant, pomarańcz czy żółć.


Jeśli szukacie takich mebli lub dodatków do swojego domu, to w nowych kampaniach Westwing można je znaleźć. Zdjęcia pochodzą z kampanii: Aranżacja w Słońcu i Dom w szarościach Na Wetswing można znaleźć "perełki", których ja nie widziałam u nas w sklepach i "trafić na" naprawdę oryginalną ozdobę. Codziennie nowe artykuły, aby przeglądać produkty należy się zarejestrować, ale jest to bezpłatne, do niczego nie zobowiązuje ;)


https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife


https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife
Pokazany salon i jadalnia to część nowoczesnego apartamentu położonego w Chicago, USA, więcj zdjęć poniżej: całe wnętrze można obejrzeć tutaj

4 komentarze:

 1. Szarości są wspaniałe ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Szarości są dość smutne, takie sterylne. Wyglądają dobrze ale właśnie jest to "ale".

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam szarość, pasuje do każdego innego koloru. Nasze mieszkanie jest właśnie szaro białe i ożywiamy je turkusem i neonowym różem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolor szary nie musi być smutny, wystarczy umiejętnie dobrać dodatki. Ważne, by były one w energetycznych kolorach.

  OdpowiedzUsuń

Instagram