piątek, 31 lipca 2015

Wielkomiejskie życie - mieszkanie Madryt, Hiszpania


Mieszkanie położone w Madrycie, Hiszpania. Należy do młodej pary - kosmopolitów, którzy wcześniej zamieszkiwali w Nowym Yorku. Białe ściany, jasna podłoga i kolorowe dodatki to charakter tego mieszkania. Pokój dzienny oraz kuchnia urządzone w podobnym stylu. Sypialnia bardziej w stylu klasycznym. Bardzo ciekawa jest aranżacja łazienki, wkomponowane szkło i kryształowy żyrandol.


foto source onekindesign.com

6 komentarzy:

 1. Piękne! Jest tu wszystko czego bym potrzebowała do szczęścia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę dużo się dzieje w tym mieszkaniu, sporo kolorów i wiele ciekawych elementów. Styl troszkę nie mój, bo wolę zdecydowanie bardziej stonowane kolorystycznie wnętrza, ale projekt jak najbardziej doceniam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jestem zdania,że wszystko tutaj do siebie pasuje.Niby wnętrze posiada wiele kolorów ale jest przyjemne oraz przytulne. Wszystko zostało dobrze dopasowane , widać,że osoba, która to zaprojektowała bardzo dobrze orientuje się w tematyce wystroju wnętrz. Poza tym kolorowe sa jedynie dodatki. Całe wnętrze jest skąpane w bieli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby wiele elementów w różnych kolorach, trochę inne style, mimo to. wszystko w współgra ze sobą dobrze. Jedynie łazienka mi tutaj trochę nie pasuje do reszty mieszkania, jakby trochę za bardzo stonowana w porównaniu do reszty. Według mnie najbardziej ciekawie wygląda sypialnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe połączenia kolorów i stylów. Przestronnie, a jednocześnie przytulnie. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekazwe połączenie :) podoba mi się

  OdpowiedzUsuń

Instagram