niedziela, 9 sierpnia 2015

Jak urządzić nieustawne mieszkanie - blog wnętrza designMieszkanie o powierzchni 50m2 - to pomysł na urządzenie nieustawnego wnętrza. Zadanie nie było łatwe, mieszkanie ma nieregularny kształt, dużo okien na jednej ścianie, na innych brak. Pomimo to stworzono przytulną skandynawską przestrzeń z antresolą, ma której umieszczono sypialnię i garderobę. Postawiono na otwartą przestrzeń, co trochę determinowało rozmieszczenie okien. Przestrzeń jest wykorzystana wzorowo, spójrzcie jak sprytnie umieszczono blat z netbookiem.


 foto Alvhem

8 komentarzy:

 1. Może i nieustawne, ale dzięki temu ma dodatkowy urok, a urządzone jest naprawdę pomysłowo i ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może i nieustawne, ale efekt jest super. Zazdroszczę małej ilości ciuchów w garderobie - też próbuję się pozbyć nadmiaru ubrań ze swojej :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie urządzone mieszkanko :) naprawdę pomysłowo i stylowo tylko ten blat na notebooka może i potrzebny ale żeby tam pracować to już chyba nie za bardzo... ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. trochę wyobraźni i wszystko da się zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. łazienka mnie nie przekonuje, ale podłogi w mieszkanku super

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny efekt! Trudniej jest w mieszkaniu z wieloma małymi pokojami, ale wszystko się da ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie podobają mi się w tych projektach nieprzysłonięte elementy typu, kable prowadzące do gniazdka czy niezabudowane (nieosłonięte) rury hydrauliczne. W pierwszym mieszkaniu pięknie komponują się listwy sufitowe, ale fajnie jest je zestawiać z innymi elementami tego typu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram