niedziela, 30 sierpnia 2015

Korytarz, przedpokój - pomysły, aranżacje, inspiracje


Pierwsza inspiracja to wzorowe wykorzystanie przestrzeni korytarza, przedpokoju. Dlaczego? Pomimo niewielkich rozmiarów mamy tutaj wszystko co potrzebne nam jest w takiej przestrzeni. Szafa z lustrem (miejsce do przechowywania, lustro spełnia funkcje praktyczną oraz optycznie powiększa przestrzeń), ławeczkę pod nią szafka na buty, wieszak na kurtki, półka na czapki, komoda - kolejne miejsce do przechowywania oraz dywanik we wzór, który także optycznie powiększa przestrzeń. 
Jeśli dysponujemy dużym metrażem - korytarzy, przedpokoju to można wypełnić ściany obrazkami, zdjęciami (druga inspiracja). Stworzy się niepowtarzalną przestrzeń, jeśli powiesimy nasze zdjęcia, a wnętrze nabierze przytulności!

6 komentarzy:

 1. Ładnie, wydaje się tak przestronnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne aranżacje.Szkoda że z tych schodów nikt nei zrobił poręcznych schowków na buty lub inne rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Problem z korytarzami polega na tym, że są wąskie, projektowane jako przestrzeń przejściowa i dlatego warto stosować elementy lub aranżacje pozwalającą wywołać złudzenie większej przestrzeni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podobają te malutkie fotografie wzdłuż schodów, można potraktować to miejsce jako mini galerię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie przedpokoje to prawdziwe wizytówki mieszkań i domów, które są przedsmakiem tego co czeka np. w pokoju dziennym:D

  OdpowiedzUsuń
 6. A co w wypadku gdy przedpokój jest faktycznie mały? Stoję właśnie przed takim problemem i zastanawiam się nad jakimś gotowym zestawem meblowym.

  OdpowiedzUsuń

Instagram