wtorek, 25 sierpnia 2015

Remont starego domu - aranżacja budynku


Przedstawiam nową odsłonę starego budynku wykonaną przez łódzką pracownię architektoniczną Reform. Bryła budynku popularna, z czerwonej cegły, natomiast powstał nowoczesny dom z ciekawym tarasem. Doskonale wpasowuje się także w fabryczną tradycję miasta, w którym się znajduje, Łodzi. Wnętrze także nowoczesne, minimalistyczne. Elewacja oświetlona, szary kolor drzwi, stolarki okiennej i dachu  świetnie współgra z czerwoną cegłą. Fajny projekt, oby właściciele podobnych budynków się nim inspirowali, to będziemy mieszkać w coraz ładniejszych miastach!. Więcej zdjęć na stronie pracowni Reform.
8 komentarzy:

 1. jaaaaaaa jak wspaniale! pięknie! można kupić :P?
  rany naprawdę wszystko jest super, dużo podobieństw miedzy tym wnętrzem a moim, ale budynek z zewnątrz, te drewniane drzwi, schody, okna....zakochałam się! ideał!

  OdpowiedzUsuń
 2. Remontując taki stary budynek zawsze warto przysiąść odrobinę dłużej nad projektem, tak aby zachować część starych elementów podkreślających wartości estetyczne budynku. Na powyższych zdjęciach widać jaki może być efekt kiedy dobrze się je skomponuje z nowszymi meblami i rozwiązaniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie zastanawiałam się nad Reform bo szukam architekta dla swojego przyszłego domu. Są trochę drodzy ale pomysły mają super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy post! Na prawdę świetnie odrestaurowany budynek!

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  kopytkowa.blogspot.com ( od września nowa odsłona bloga, na którą zapraszam wszystkich miłośników sztuki, designu i grafiki komputerowej )

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna zewnętrzna elewacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oświetlony dom wieczorem prezentuje się wyśmienicie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, kiedy właśnie tę starość łączy się z nowoczesnością. Lubię takie stylistyczne hybrydy. Ale tutaj chyba rzeczywiście oświetlenie przykuwa największą uwagę :) I ten taras!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jej zakochałam się w tym domu! Co za niesamowicie piękna aranżacja. Idealnie trafia w moje serce:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram