Bez kategorii

Skandynawskie mieszkanie – 59m2

Skandynawskie mieszkanie  położone na ostatnim piętrze budynku.  Dwa pokoje: dzienny połączony z kuchnią i sypialnia. Wykorzystano położenie mieszkania i wysokość wnętrza, stworzono antresole, na której umieszczono domowe biuro, schody prowadzą aż do okna  w dachu. 
We wnętrzu dominuje kolor biały: ściany, szafki kuchenne, brązowa podłoga oraz belki na suficie. Mieszkanie ma 59m2.

foto  alvhemmakleri

8 komentarzy

  • Monika Święcka

    Piękne mieszkanie dobrze urządzone. Nie widać tej powierzchni w nim – co jest zaleta. Jednak określenie tego wystroju, stylem skandynawskim chyba nie do końca jest trafione. Norwegowie i Szwedzi wystrzegają się czerni jak ognia. Biel i pastelowe kolory owszem ale nie czerń!

  • todom.pl

    Powiem szczerze, że mieszkanie wygląda bajkowo, ale wydaje się mało praktyczne. Albo praktyczne dla singla. Wszystko jest tak delikatne, że mam wrażenie iż zaraz się rozpadnie. Schody mają bardzo małe stopnie i nie trudno o wypadek. Nie jestem zwolenniczką praktycznych i brzydkich rzeczy ale tutaj mam wrażenie, że mieszkanie jedynie na pokaz.

  • 6mkwadrat

    Skandynawskie mieszkanie to coś o czym marzę. Naprawde wspanałe połaczenia, biel nadaje wszystkiemu czystości i przestronności. Jedynie mało praktyczne i coś czego nie lubie to według nie brak brodzika przy prysznicu, już widzę rozlewającą sie wodę na wszystkie strony i jeszcze jak ktoś ma dzieci – wolę zaknąć oczy 🙂 Poza tym to wspaniałe dzienne oświetlenie – nic więcej nie potrzeba 🙂 Pozdrawiam, u mnie skandynawska metamorfoza, może nie tak pięknie jak tym mieszkaniu, jednak dołożyłam wszystkich sił 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *