Bez kategorii

Jak urządzić trzypokojowe mieszkanie – salon, kuchnia, sypialnia, pokój dziecka

Trzypokojowe mieszkanie salon, kuchnia, sypialnia, pokój dziecka o łącznej powierzchni 87m2.  Duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym. W wnętrzu dominuje biel (sofa, zasłony, ściany, krzesła, stół, szafki kuchenne) przełamane grafitową podłogą oraz złotawą tapetą umieszczoną pomiędzy szafkami kuchennymi. W salonie pomimo sporego metrażu zarówno meble jak i dodatki są umieszczone raczej z zachowaniem zasad minimalizmu w aranżacji wnętrz. Ładne czarno – białe ramki nad sofą, poduszki na białej sofie oraz świeże kwiaty na niskich parapetach i stole.
Sypialnia elegancka, z przewagą bieli. Duże łóżko z pikowaną narzutą, siedzisko pod oknem oraz obrazki dobrane kolorystycznie.
Pokój dziecka także w jasnych stonowanych barwach z dodatkiem szarej barwy. Łóżeczko dla dziecka, przewijak i designerskie krzesło w szarościach. Minimalizm w doborze zabawek – najbardziej kolorowa jest drewniana karuzela nad łóżeczko – podobny produkt dostępny w internetowym sklepie Muzpony.
Korytarz przestronny, jasny, dodatkowo optycznie powiększono przestrzeń dzięki szafie z lustrzanymi drzwiami. Nie zapomniano tu także o grafikach powieszonych na ścianie oraz plastikowym krześle w stylu a’la ludwik.
Wnętrze w skandynawskim stylu.

foto HusmanHagberg

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *