niedziela, 29 listopada 2015

Dom na wsi - przytulna przestrzeń do życia z 9-cioma psami


W tym domu położonym na kanadyjskiej wsi żyje małżeństwo Melissa i Sonny. Byli oni mieszkańcami Toronto. Melissa nigdy nie wyobrażała sobie, że może porzucić życie mieszczucha i zamieszkać na wsi położonej 2 godziny drogi od stolicy Kanady. Zajmuje się ona projektowaniem wnętrz, a wspólnie z mężem założyli fundację - zajmującą się rehabilitacją psów (poprawą ich stanu psychicznego i fizycznego) The Dog P.a.r.c.  To właśnie to przedsięwzięcie spowodowało zmianę jej planów życiowych. Są właścicielami dziewięciu sympatycznych zwierzaków, a także przyjmują inne zwierzęta pod opiekę.


Ich dom jest przytulny, na dole jest pokój dzienny wraz z dużą kuchnią, na górze sypialnie, łazienka  i pokój gościnny. Do domu przynależy duża działka. Choć trudno tutaj szukać nowoczesnego designu, który często kojarzy nam się z osobami zawodowo zajmującymi się projektowaniem wnętrz, w tym domu czuć ciepło i pozytywną energię - szczególnie jak patrzy się na tą gromadkę zwierzaków, które wcześniej miały ciężkie życie (to byli podopieczni fundacji). Historia Melissy i Sonnego trochę przypomina mi bohaterów programu emitowanego w Domo+ Daleko od miasta. To też losy byłych mieszkańców miast, którzy ułożyli swoje nowe życie na wsi. Każdy z bohaterów jest inny, jednak wszyscy to ludzi bardzo pozytywni, którzy nie boją się działać i podejmować odważne decyzje!

foto apartmenttherapy

4 komentarze:

 1. Ale fajnie mają, tak swojsko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki styl bardzo pasuje na wsi. A jeśli w tym domu mieści sie 9 psów to tym bardziej jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 9 psów szaleństwo, ale jestem w stanie to zrozumieć, bo mam koleżankę, która ma hodowlę :)))
  świetny klimat wnętrza
  dobrego tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie sporo tych piesków, ale wszystkie bardzo ładne ;) Pomieszczenia też są świetnie urządzone :) Najbardziej rzuciła mi się w oczy piękna lampa z trzeciego zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram