piątek, 6 listopada 2015

Kawalerka 36m2 - design mieszkania w bloku "z wielkiej płyty"


Mieszkanie jednopokojowe - kawalerka położone w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej w budynku z tzw. "wielkiej płyty". Znalazłam tą aranżację "kiedyś w internecie" i niestety nie zapisałam źródła zdjęć oraz nazwy pracowni architektonicznej, która "stoi za tą pracą". Jeśli wiecie coś więcej,  dajcie znać w komentarzach.
Wracając do aranżacji to 36m2 świetnie zaprojektowanej przestrzeni. Pomimo niewielkiego metrażu znalazło się tutaj miejsce na łóżko, sofę rozkładaną oraz przestronny aneks kuchenny. Fajnie wygląda ściana kredowa, na której można zapisywać "złote myśli" i "sprytnie schowany" telewizor pod blatem kuchennym. Drzwi szklane także świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, za nimi kryje się niewielka, ale dobrze rozplanowana łazienka!

6 komentarzy:

 1. Przepiękne! Zakochałam się! Ktoś miał naprawdę ciekawą wizję co do tego mieszkania, a sposób aranżacji no rewelacja. Przydałyby się własnie namiary na kogoś kto za tym stoi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna kawalerka, dawno żadna przestrzeń nie zrobiła na mnie takiego wrażenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najładniejsza kawalerka jaką widziałem, a pomysł ze ścianą kredową po prostu BOMBA! Jak znajdziesz magików odpowiedzialnych za taki wystrój daj znać w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna kawalerka, nie wiedziałam, że takie maleńkie mieszkanko można tak fantastycznie urządzić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja! Naprawdę bardzo mi się podoba to wnętrze. Uwielbiam dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Chyba nie ma nic lepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To projekt OP Architekten (Wojciech Popławski)

  OdpowiedzUsuń

Instagram