czwartek, 12 listopada 2015

Mieszkanie dla mężczyzny 64m2 - skandynawskie wnętrze


Skandynawskie wnętrza są jasne i przytulne.  Ta aranżacja to także skandynawski design, ale "w wersji dla mężczyzny".  Wprowadzono ciemniejszą, bardziej kontrastującą kolorystykę. Mieszkanie o powierzchni 64m2, dwupokojowe. W pokoju dziennym połączonym z aneksem kuchennym - jedna ściana jest szara, na niej wiszą obrazki z przewagą bieli. Sofa i fotel czarna, podłoga ciemno brązowa. Duże okna od podłogi do sufitu wychodzące wprost na ulicę. Bardziej schowana jest przestrzeń do pracy, z biurkiem, modnym sprzętem iMac oraz wyglądającym na wygodne krzesło. Sypialnia to już typowo skandynawski design - dużo bieli. Zmieściło się w tym pomieszczeniu w zasadzie tylko łóżko i kilka dekoracji.
Łazienka w kolorystyce biało-szarej, jak na skandynawskie wnętrze bardzo dobrze wykonane pomieszczenie. Na uwagę zasługuje fakt, że mieszkanie to tzw. niski parter, wchodzi się prosto od ulicy, natomiast okna są duże i w zasadzie niczym nie zasłonięte. W naszym kraju rzadko spotykane rozwiązanie.
foto alvhemmakleri.se

4 komentarze:

 1. Mieszkanie jak marzenie. Ten wystrój wnętrza bardzo przypadł mi do gustu. Póki co mogę tylko pomarzyć ale mam taką nadzieję, że w końcu dorobię się i będę w stanie spełnić właśnie te o to marzenie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne wnętrze. Pasuje do nowoczesnego mężczyzny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ,śliczne, ale jaki mężczyzna potrzebuje, aż tylu metrów :D?

  OdpowiedzUsuń
 4. Doskonałe wnętrze, mimo, że zatytułowane dla mężczyzny, to widać w nim zdecydowanie kobiecą rękę :)
  Bardzo podoba mi się paleta kolorów i połączenia z meblami.

  OdpowiedzUsuń

Instagram