wtorek, 1 grudnia 2015

Biała kuchnia zawsze w modzie


Biała kuchnia króluje już od kilku sezonów. Jedni zarzucają jej, że jest zbyt popularna i niepraktyczna, inni zachwycają się nad jej ponadczasowością i przytulnością!
Z pewnością biała kuchnia rozjaśnia nasze wnętrze. Może być także dostępna w różnych zestawieniach. Szafki kuchenne mogą być drewniane,  z  bielonego szkła lub z płyty. Dużo w aranżacji szafek kuchennym zmienia także kolor i materiał, z którego wykonany jest blat kuchenny oraz wygląd uchwytów. Aranżacje wcale nie muszą być nudne, a biała kuchnia ma różne oblicza. 
Przedstawiam 3 propozycje. Wszystkie urządzone w skandynawskim stylu:
Biała kuchnia zawsze w modzie:
1) białe szafki kuchenne oraz stół i krzesła., ciemna podłoga oraz szare zasłony zawieszone na oknach. Dominuje biel, ale aby nie było zbyt chłodno wnętrze ożywiono ciętymi kwiatami, oraz lustrem w ozdobnej ramie ...


Biała kuchnia zawsze w modzie:
2) białe szafki kuchenne, drewniany blat oraz białe płytki naścienne. Okrągły stół oraz szare tapicerowane krzesła. Kwiaty dodają koloru jak i czajnik oraz pojemnik na pieczywo.Biała kuchnia zawsze w modzie:
3) Białe szafki kuchenne z drewnianym blatem. Pomiędzy szafkami położono ciemne płytki naścienne. Stół prostokątny z czterema krzesłami. Siedziska bardziej mi przypominają biurowe niż kuchenne:) Na ścianie powieszono duży zegar.
foto source husmanhagberg

4 komentarze:

  1. Ciemne plytki nadaja bardzo fajnego akcentu w pokazanej kuchni, mi sie bardzo podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biała kuchnia jest łatwiejsza do utrzymania czystości niż ta wykonana w ciemnym kolorze. Problematyczny jest do mycia okap. Na to urządzenie narzekają wszyscy. Kuchnia piękna. Jedyne co mi nie pasuje to parkiet.

    OdpowiedzUsuń
  3. Biała kuchnia zawsze będzie na topie, najbardziej podoba mi się ta z pierwszego zdjęcia, chociaż każda ma swój niepowtarzalny urok.

    OdpowiedzUsuń

Instagram