piątek, 11 grudnia 2015

Mieszkanie trendsetterki Sofia Wallenstam - blog wnętrzarski, design


Czasem lubimy podglądać jak mieszkają i żyją inni, stąd tworzymy i czytamy blogi wnętrzarskie, magazyny, serwisy internetowe. Nie chodzi o to by "przekopiować" czyjąś aranżację. Każdy z nas ma inny pomysł na dekorowanie i urządzanie wnętrz, a my możemy się nawzajem inspirować.
Czy zastanawiacie się czasem jak mieszkają trendsetterzy, czyli osoby które kreują  trendy., m.in w modzie. O ile można pokusić się na jakieś podsumowanie to według mnie bardzo klasycznie. We wnętrzach osób z branż kreatywnych  brak przesadnej nowoczesności czy ozdób. Wnętrza są w jasnych stonowanych barwach, często urządzane w starym budownictwie (kamienicach w centrach dużych miast) czyli budynkach z tzw. "duszą".
Takie mieszkanie jest także Sofii Wallenstam - szwedzkiej trendsetterki, współzałożycielki domu mody houseofdagmar. Zresztą oceńcie sami, lubicie taki styl?

foto residencemagazine.se

4 komentarze:

 1. Przepiękna sztukateria i kolorystyka. Uwielbiam takie stonowane wnętrza i sama takie planuję w naszym przyszłym domu, a także piszę na ich temat na moim blogu. Klasykę cenie ponad wszystko. I chociaż projektantką wnętrz nie jestem (jeszcze..) i nie mam dużej wiedzy na ten temat, to brakuje mi blogów o takich właśnie ponadczasowych (ale nie nobliwych), eklektycznych wnętrzach z duszą, nawiązujących nieco do wnętrz francuskich czy amerykańskich. Pozdrawiam. Sylwia whitegreypastels.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! przepięknie urządzone mieszkanie. Bardzo stonowanie ale jednoczesnie z niesamowitą klasą. Cel to 5 lat na takie sobie daję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne mieszkanko!:)


  Pozdrawiam i zapraszam do mnie : merelysusan.blogspot.com. Będzie mi bardzo miło, jeżeli swoim wnętrzarskim gustem skomentujesz moje prace. Bardzo dziękuje, Suzi.

  OdpowiedzUsuń

Instagram