piątek, 4 grudnia 2015

Salon z aneksem kuchennym - aranżacja wnętrza


Salon z aneksem kuchennym to rozwiązanie jest obecnie bardzo modne. Tendencja w aranżacji wnętrz jest taka by pomieszczenia były jak największe, otwarte. W starych mieszkaniach burzy się ściany dzielące pomieszczenia, w nowym budownictwie deweloperzy często aranżują mieszkania w którym nie ma już osobnego pomieszczenia kuchni.
Jednym to się podoba, bo gotując można jednocześnie mieć kontakt z innymi członkami rodziny, którzy oglądają telewizję czy czytają książki na kanapie.
Inni wolą zamknięte kuchnie, bo nie lubią przenoszenia gotowania, zmywania do reszty mieszkania. W przedstawionej aranżacji mamy kompromis, tj. aneks kuchenny, ale zamknięty wyspą kuchenną. Jest tutaj wyraźna granica gdzie  kończy się kuchnia, a zaczyna przestrzeń dzienna wraz z jadalnią. Kuchnia jest dobrze wyposażona, najbardziej nowoczesnym urządzeniem jest wysuwany okap kuchenny.
Całość urządzona w skandynawskim stylu, jest częścią trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 77m2.4 komentarze:

 1. Z czego wykonana jest podłoga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to są panele podłogowe (jak napisała Ada). Ja tez mam w sowim aneksie kuchennym i polecam! Na małej przestrzeni nie warto dzielić podłogi na płytki i panele (według mnie) pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Podłoga to zapewne panele, ale też świetnie dopasowane są do niej listwy podłogowe. Czy to sztukateria styropianowa czy biały plastik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie to wygląda na sztukaterię styropianową :) Pozdrawiam

   Usuń

Instagram