sobota, 23 stycznia 2016

Aranżacja łazienki - inspiracje


Aranżacja łazienki połączenie bieli i wiśniowego akcentu. Łazienka znajduje się w mieszkaniu w bloku, szczęśliwie znajduje się w niej okno. To niestety nie częste rozwiązanie w wielorodzinnym budownictwie, a oczywiście bardzo wygodne - jest spora cyrkulacja powietrza, także unikamy problemów wilgotnego i ciemnego pomieszczenia. Lampy w stylu industrialnym - żarówki na kablu w kolorze nawiązującym do szafki. Jedna ściana od połowy wyłożona drewnianymi panelami, pośrodku półeczka, a na niej obrazek, ręczniki i świeczki.
Aranżacja pochodzi z portalu http://www.homesquare.pl/. Można tam wyszukać sporo inspiracji wnętrzarskich z podziałem na pomieszczenia, a także propozycje doboru mebli i dodatków. Poniżej zamieściłam także próbkę innych inspiracji w temacie "jak urządzić łazienkę".
foto homesquare.pl

5 komentarzy:

 1. Śliczne :) Ostatnio bardzo spodobały mi się jasne, białe łazienki z jedynie kolorowymi dodatkami i taką planujemy na wiosnę zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo duzo inspiracji osobiscie zaczerpnełam ze strony internetowej roca.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zacne łazienki. Jedyną uwagę mam do tej drewnianej ściany. Nie wiem, czy drewno to dobre rozwiązanie w wilgotnej przecież łazience.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się ostatnio strasznie podobają właśnie łazienki z elementami drewnianymi. Deska na ścianie to faktycznie może niezbyt do łazienki. Np. tutaj http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/lazienka/styl-nowoczesny/drewniana-umywalka,ta4:21,in11353.html jest koncepcja zaprojektowanej dosłownie pod drewniany zlew. Stonowana kolorystka kafelków, drewniany zlew i półki. Cód miód :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można się zakochać w tych inspiracjach. Jak widać metraż łazienki nie jest przeszkodą aby łazienka wyglądała jak z ze snu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram