piątek, 8 stycznia 2016

Jak urządzić pokój o nietypowym kształcie? blog wnętrzarski design


Dzisiaj przedstawiam Wam aranżację mieszkania o powierzchni 59m2. W tym wnętrzu szczególnie zwróciłam uwagę na pokój o nietypowym kształcie. Trudno nazwać go nieustawnym, tak nie jest. Ze względu na swój kształt ma on zalety i wady w aranżacji.
Tą inspiracje odnalazłam specjalnie dla sympatycznej pani Małgosi (którą pozdrawiam), bo zgłosiła się do mnie z pytaniem o aranżację jej pokoju dziennego wraz z jadalnią. Ten pokój nie jest bardzo duży, a pomimo to spełnia funkcje dzienną, wypoczynkową oraz jadalni. Nieużywany piec kaflowy z powodzeniem służy jako miejsce na świece, a moją uwagę zwróciła ściana, na której jest zamontowany tv. Obok powieszono półki, skrzynki, które z pomysłem wypełniono. Z pokoju dziennego przechodzi się do sypialni w bardzo podobnym klimacie, a z niej do małej garderoby. W mieszkaniu jest też kuchnia, łazienka i przedpokój. Szafki kuchenne są czarne, za to stół biały i te same półeczki - szynie co w salonie zdobią przestrzeń! Korytarz zdobią szafy z Ikea, ale co nietypowe nie ma drzwi zewnętrznych. Podoba się Wam takie wnętrze?

foto alvhemmakleri.se

8 komentarzy:

 1. Wnętrza bardzo ładne. Jedyna moja uwaga to kuchnia. Osobiście unikałabym czarnych/ciemnych frontów. Sama mam takie i płaczę. Trzeba nieustannie chodzić ze ścierką. Problematyczny też będzie okap - im więcej stali szlachetnej tym większy problem dla użytkownika.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne inspiracje i trudne mieszkanie, mój przedpokój jest jeszcze bardziej wydziwiony i ciężko mi go zaaranżować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo nieustawny pokój dzienny z uwagi na dużą ilość okien co typowe dla starego budownictwa, jednak projektant sobie nieźle poradził. Kuchnia bardzo klimatyczna i taka ciepła, lecz chyba trochę za dużo się w niej dzieje. Generalnie dużo rzeczy jest 'na wierzchu' zwłaszcza w przedpokoju co sprawia wrażenie bałaganu, lubię jak rzeczy są pochowane. Bardzo fajny styl, ale za te płytki w łazience to należy zabić.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie się komponuje w nowoczesnych aranzacjach kamien dekoraycjny luna lub fala bruk-bet ktory daje efekt 3d

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio nocowałam tutaj: http://mariacka13.pl/
  Jak sami zauważycie pokoje mają naprawdę świetny design i oddają klimat "GOP'u" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój pokój jest w kształcie L i też ciężko mi było dobrze zagospodarować przestrzeń,ale teraz jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A no właśnie, u mnie jest np pokój w kształcie litery L i nie wiem jak tam odpowiednio zorganizować przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń

Instagram