poniedziałek, 25 stycznia 2016

Kawalerka z aneksem kuchennym oraz wygospodarowana sypialnia na 43m2


Kawalerka w skandynawskim stylu o powierzchni 43m2. We wnętrzu przestrzeń dzienna wraz z aneksem kuchennym oraz wygospodarowana sypialnia.  Mieszkanie jasne z przewagą białego, kolor wprowadzają okładki do książek ułożone na kilku półeczkach. 
W pokoju dziennym szafa sofa - narożnik, przeźroczysty stolik, biały okrągły stół  z designerski krzesłami Eames, w aneksie kuchennym białe szafki oraz drewniany blat i srebrna lodówka. Podłoga ułożona z paneli w kolorze beżu połączona z białymi listwami przypodłogowymi.
Sypialnia bardzo fajnie wygospodarowana, pomimo braku okna, wnętrze dzieli szafa. Łazienka w kolorach bieli i beżu. Wszystko bardzo spójne stylistycznie.foto alvhemmakleri

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam mieszkania skandynawskie, wszystko do siebie pasuje, stopniowo sama w domu wprowadzam zmiany podpatrując ten styl :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba umiejscowienie regału na książki :) Układ obrazów w sypialni też bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko pięknie i ładnie, ale te książki na regale i na półkach nad drzwiami przepiękne. Rozglądam się po swoim mieszkaniu, gdzie mogę coś takiego zainstalować.

  OdpowiedzUsuń
 4. To wnętrze jest takie przestronne! Styl skandynawski jest super:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podobają mi się wnętrza w stylu skandynawskim. Półka na książki faktycznie sprawia niesamowite wrażenie, jest świetnie ulokowana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda super, ale nada się singlowi lub parze w przypadku pojawienia się dzieci zero prywatności i mało miejsca.

  OdpowiedzUsuń

Instagram