wtorek, 26 stycznia 2016

Mieszkanie 59m2 typu studio pełne przedmiotów


Mieszkanie o powierzchni 59m2 typu studio - wydzielona przestrzeń dzienna i sypialnia, jednak nadal o otwartym charakterze. Pomimo nie za dużej przestrzeni, wnętrze pełne przedmiotów: naczynia, garnki, przyprawy i do tego duży stół, przy którym może zasiąść aż dziesięć osób! 
To mieszkanie młodej kobiety - Sarah, która jest właścicielką firmy  organizującej m.in. eventy Salt House. Widać, że jej praca, to także jej styl życia, czyli scalanie ludzi imprezami organizowanymi przy smacznym jedzeniu! 
Wnętrze jasne, mieszkanie w dużej części pomalowane na biały kolor, jedna ściana ozdobiona szarymi pasami, dopełnieniem są białe i czarne obrazki.
W sypialni znajduje się oczywiście łóżko, ale także miejsce do pracy komputerowej. Mieszkanie znajduje się w Nowym Yorku, a właścicielka regularnie organizuje w nim imprezy, raz nawet na 20 osób!

foto apartmenttherapy.com

7 komentarzy:

 1. Zawsze myślałam, że białe jest nudne, a tu okazuje się, że żyłam w błędzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mimo pięknych wnętrz najbardziej urzekła mnie...zasłonka prysznicowa! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele uroku, ale przeraża mnie...sprzątanie tego wszystkiego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pięknie :) Oglądam właśnie nowe osiedla wrocławia żeby wreszcie znaleźć własne cztery kąty wtedy z pewnością wrócę do Twoich pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe wnętrza, wszystko urządzone w idealny sposób, funkcjonalne, podobają mi się wszystkie dodatki a kuchnia - mistrzostwo ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łał! Bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniałe, szukam obecnie podobnego mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Mimo pozornie średniej wielkości, wspaniale urządzone. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Instagram