środa, 20 stycznia 2016

Mieszkanie 65m2 w klasyczne, a zarazem w nowoczesnym stylu - blog wnętrza design


Mieszkanie o powierzchni 65m2. Urządzone w budynku z 1900 roku. Łączy w swoim designie klasykę z nowoczesnością. Wnętrze składa się z dwóch przestronnych pokoi: dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz sypialni. Przestronność uzyskano dzięki przewadze bieli w pomieszczeniu, oraz zachowując minimalizm w doborze  mebli i dodatków.


Ścianę w aneksie kuchennym ozdobiono czerwoną cegłą. Jeśli chcielibyście mieć taką ścianę w swoim mieszkaniu, ale przeraża Was ogrom prac związany z naklejeniem cegły elewacyjnej w Waszym wnętrzu - to pamiętajcie, że istnieje alternatywa! W sklepie internetowym http://fototapetynawymiar.com/ można kupić fototapetę z teksturą cegły (oraz wiele innych wzorów, do naklejenia na ścianę, drzwi czy meble, wykonywane na zamówienie klienta w podanym przez niego wymiarze). Ja jednak polecam Wam dział "tekstury" można wybrać cegłę czerwoną, białą stylizowaną na starą lub w wersji bardziej nowoczesnej.


Mieszkanie zdobią także subtelne obrazki, które także znajdziecie w ofercie sklepu Fototapety na wymiar. Charakteru nadaje także drewniana podłoga, ozdobny żyrandol w saloonie, a także zadbanie o szczegóły takie jak ławeczka w otwartym przedpokoju!
foto freshome

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram