Bez kategorii

Podłogi drewniane – ponadczasowa elegancja

Podłoga drewniana – to klasyka w aranżacji wnętrz. Zawsze modna, subtelna i solidna ozdoba wnętrza. Sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych willach. Nie należy do najtańszych rozwiązań, ale jeśli zainwestujemy w dobrej jakości deski, będzie nam służyła naprawdę wiele lat! 
Podłogi drewniane występują w różnych rodzajach i kolorach. Możemy być w bardzo popularną kilkanaście lat temu jodełkę. Obecnie nadal takie podłogi mają swoich zwolenników, jednak „jodełkę” na podłodze najczęściej możemy spotkać w starym budownictwie. Takie parkiety po cyklinowaniu wyglądają jak nowe, wystarczy zabezpieczyć je lakierem lub olejem do podłóg.
Teraz często osoby aranżujące lub remontujące swoje wnętrza stawiają na podłogę w formie desek dużych i małych. Dzięki prostej formie możemy optycznie powiększyć powierzchnię podłogi, a nawet odpowiednio przygotowane deski położyć w kuchni czy łazience!
Wszystkie przedstawione aranżacje pochodzą z oferty firmy http://www.prodexpol.pl/. To producent parkietów, a także paneli, drzwi drewnianych i desek tarasowych z ponad 90-letnim doświadczeniem!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *