czwartek, 7 stycznia 2016

Studencie "pokaż Swoje Wnętrze" - pokój w akademiku AGH


 więcej zdjęć mieszkania tutaj

Mieszkanie studenckie zdecydowanie różni się od domu rodzinnego. Jest tu miejsce na naukę, odpoczynek i zabawę :) Oczywiście wszystko zależy od upodobań mieszkańców, różnie rozkładają się te proporcje. Ja nie miałam okazji wyjeżdżać na studia do innego miasta (mieszkam w dużym mieście, gdzie jest sporo uczelni), jednak kto mieszkał (lub mieszka) w akademiku najlepiej wie, jak wygląda tam życie. Oczywiście akademik to nie jedyna możliwość zamieszkania można też wynająć mieszkanie ze znajomymi lub skorzystać z dobrego serca rodziców, którzy będą finansować/ kupią nam własne mieszkanie. Jednak jak wszędzie gdzie - funkcjonujemy musimy "czuć się dobrze" we wnętrzu , by móc się efektywnie uczyć, pracować, regenerować siły!
Wie o tym rektor każdej uczelni, dlatego w ciekawy sposób uczelnie motywują swoich studentów do zmian! Jedna z największych technicznych uczelni w Polsce Akademia Górniczo- Hutnicza przygotowała konkurs "Pokaż Swoje Wnętrze", którego ideą jest pokazanie kreatywnych i oryginalnych pokoju w akademikach AGH! 

 więcej zdjęć mieszkania tutaj

Z uwagi na to, że mam przyjemność zostać patronem medialny tego wydarzenia informuję Wszystkich studentów AGH żeby nie czekali i zgłaszali swoje kreatywne pokoje do udziału w konkursie! (w terminie do końca stycznia 2016 r.) Wygrać można kilka miesięcy mieszkania w akademiku za darmo. Tutaj znajdziecie szczegółowy regulamin. Sama jestem ciekawa czym zaskoczycie jury w tym roku. Poniżej zdjęcia aranżacji, które brały udział w poprzednich edycjach!
5 komentarzy:

 1. Fajny konkurs. Chętnie bym obejrzała pokoje studnetów :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Do waszych pokoi polecamy nasze obrazy www.fedkolor.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. no jak na akademik to fajnie:) u znajomych na studiach widziałam głównie pokoje rodem a PRLu;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, gdzie w Polsce studenci mają takie pokoje. Fajne, ale chyba nie nasze warunki.

  OdpowiedzUsuń

Instagram