czwartek, 25 lutego 2016

Kosmetyki do wnętrz – Barwa Perfect House
Kosmetyki do wnętrz do brzmi bardzo dobrze, lepiej niż chemiczne środki czyszczące. Czy seria marki Barwa Perfect House zasługują na to nazwę! Zdecydowanie tak. Niżej uzasadnię dlaczego.
Linię Perfect House tworzy osiem kosmetyków do wnętrz zamkniętych w ładnych ciemnych buteleczkach. Już samo opakowanie wskazuje nam na to, że produkty to wersja bardziej ekskluzywna niż większość produktów dostępnych w sieciach handlowych.
Ja posiadam i używam sześć produktów z linii Barwa Perfect House (na zdjęciu widoczna od lewej strony):

 •  profesjonalny płyn do zmywania naczyń
 • płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych
 • płyn do mycia powierzchni szklanych
 • mleczko do mycia i pielęgnacji mebli
 • płyn do mycia łazienki
 • płyn do mycia kuchni

W serii jest jeszcze kolejny preparat do czyszczenia podłogi drewnianej oraz mleczko do czyszczenia i pielęgnacji skór naturalnych, ale jako wegetarianka i osoba starająca się nie kupować produktów pochodzenia zwierzęcego nie potrzebuję takiego specyfiku :)
Scharakteryzuję całą serię ogólnie, chociaż wiadomo, że każdy produkt ma inne działanie i zastosowanie. Po pierwsze kosmetyki do wnętrz Barwa serii Perfect House mają piękny zapach – wszystkie produkty które miałam okazję testować mają tą cechę wspólną.  Zapach nie jest chemiczny, ale bardziej z kręgu kosmetycznego, jak perfumy do ciała. Co więcej utrzymuje się kilka godzin, a nawet jak wieczorem wyczyściłam łazienkę, to rano wchodząc od razu poczułam ten piękny zapach.

Produkty są wydajne, nie trzeba ich wiele aby dokładnie wyczyścić powierzchnię (zarówno umyć naczynia, jak i lustro czy kuchenkę). Dobrze spełniają swoją rolę – czyszczą, konserwują i pięknie pachną.

Kosmetyki do wnętrz marki Barwa serii Perfect House są naprawdę warte zainteresowania, myślę, że jeśli raz się je użyje z pewnością się do nich wróci. Jeśli w pobliskim sklepie nie spotkaliście tej linii kosmetyków do wnętrz, można także zamówić w sklepie internetowym marki Barwa
http://www.barwa.com.pl/przeznaczenie/kosmetyki-do-wnetrz/

3 komentarze:

 1. Już czytałam na niejednym blogu o tych preparatach, a jak one cenowo się kwalifikują ? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny tych preparatów można podzielić na dwie kategorie:
   płyn do zmywania, mycia podłogi i szyb ok. 7 zł
   płyn do mycia łazienki, mebli, kuchni ok. 12 zł
   Tutaj można sprawdzić dokładne ceny w sklepie internetowym marki Barwa http://www.sklep.barwa.com.pl/kategoria-produktu/perfect-house/ Warto kupić :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. fajnie, że wreszcie coś w ciemnym szkle tylko po co tyle koloru na etykietach...;)minimalizm, prostota, tego brakuje współczesnym opakowaniom.

  OdpowiedzUsuń

Instagram