piątek, 11 marca 2016

Fotel w pokoju dziecka – uszak


Źródło zdjęcia Pinio
Jakiś czas temu na fanpagu bloga udostępniłam aranżację pokoju synka Marcina Mroczka. We wnętrzu znajdowały się mebelki typowe do urządzania pokoju dziecka:  łóżeczko, komoda, skrzynia na zabawki, ale także fotel, o który pytaliście gdzie można go kupić. Ja jestem właścicielką podobnego fotela, został on wyprodukowany przez firmę Lebex, pisałam już o nim tutaj.


Taki fotel kosztuje 649 zł (już z transportem firmą kurierską), do tego idealne uzupełnienie to  podnóżek (cena 180 zł także z transportem). Fotel jest bardzo wygodny i stabilny.  Zamówić go można na stronie tutaj lub w sklepie internetowym. W wybranej kolorystyce, tutaj można zobaczyć wszystkie kolory tkanin obiciowych. Polecam także śledzenie fanpaga tej marki, warto tam obejrzeć jak wyglądają inne kolory foteli, a także być "na bieżąco" z aktualnymi promocjami.
Taki fotel to idealny mebel także do sypialni oraz oczywiście salonu. Można kupić także pasującą sofę, jej cena z dostawą to 949 zł.
Podobny fotel – uszak aranżacja w pokoju dziennym


Mój fotel – ujęcie boczne

Oraz przybliżenie na podnóżek:


Warto zamówić meble w firmie Lebex. Gwarancja szybkiej dostawy, a kupując od producenta możemy otrzymać ten sam produkt w lepszej cenie niż w sieciach handlowych. Zresztą oferta jest bardzo szeroka, od mebli w typie uszak, po narożniki, klasyczne sofy czy nawet meble ogrodowe. Wszystkie produkty dobrej jakości i  w rozsądnej cenie.
1 komentarz:

  1. świetny projekt, ale nie widać tego typu budownictwa raczej niestety w Polsce.. Kiedyś taki dom, czemu nie? :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram