czwartek, 24 marca 2016

Kawalerka 20m jak urządzićTa kawalerka ma zaledwie 20m2.Pomimo to stworzono przyjemną przestrzeń do życia dla jednej osoby (wnioskuje to po wielkości łóżka). Wnętrze to urządzono z użyciem monochromatycznych kolorów, przewaga bieli.
Jak urządzić zaledwie 20m2, aby zmieściło się w tej przestrzeni łóżko, sofa, kuchnia, a nawet designerska nie mała lodówka marki Smeg? Można się inspirować.
Sekret to duża ilość bieli, meble dobrane do wielkości mieszkania (wąska szafa, zobaczcie jak układane są w niej ubrania) oraz minimalna kuchnia i łazienka, tak aby jak najwięcej miejsca zostało na pokój dzienny (zresztą to sekret budownictwa wielorodzinnego  z lat 70 - tych). Jednak mała kuchnia zmusiła lokatorkę tego mieszkania, aby umieścić lodówkę w pokoju, pewnie dlatego postawiono na jej design!  To mieszkania znajduje się w stolicy Szwecji!


foto decoist.com

3 komentarze:

 1. Ta kuchnia to prawdziwe maleństwo :) Łazienka nie przypadła mi do gustu ale reszta - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kuchnia naprawdę robi wrażenie bo mamy wszytko czego potrzebujemy a nie tracimy bez sensu tak cennej przestrzeni w tak małej kawalerce. Podoba mi się wszechobecna biel :)
  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapewne ta kawalerka może służyć jako tzw. mieszkanie służbowe, na 1-2 noce , przejazdem, Urocza, ciepła, ale za mało szaf do przechowywania na długi pobyt.

  OdpowiedzUsuń

Instagram