czwartek, 31 marca 2016

Mieszkanie 37m2 Kalifornia, USA


Mieszkanie ma 37m2 i jest częścią domu gościnnego położonego w Kalifornii, USA. Zamieszkuje je dziewczyna Jennifer Chong. To młoda designerka, podróżniczka i fotograf. Wyznaje ona zasadę, że woli kolekcjonować chwile niż drogie przedmioty, dlatego mieszkanie, w którym żyje zaaranżowała jako prostą, jasną i nowoczesną przestrzeń. Jennifer bardziej zależało by mieszkać blisko plaży i w każdym momencie móc iść pograć w piłkę siatkową niż posiadać w domu designerskie przedmioty. 
Jej przestrzeń do życia to pokój dzienny: sofa, biurko i regał z najpotrzebniejszymi rzeczami (m.in. książki, drukarka) oraz trochę kolorowych ozdób, a także sypialnia i kuchnia. 
Zaznacza, że jej dom jest nadal w aranżacji, ciągle myśli, że niektóre przedmioty wkrótce wymieni na ich lepszą wersję!

foto apartmenttherapy.com

6 komentarzy:

  1. Całkiem przytulne mieszkanko. Uwielbiam takie jasne i nieco minimalistyczne przestrzenie w stonowanych barwach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię taki styl. Na zdjęciach mieszkanie wygląda na całkiem spore a to przecież 37m tylko ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. No i fajnie. Nie każdy musi planować aranżację zgodnie z najnowszymi trendami i pod dyktando światowych projektantów wnętrz. Mieszkanko wygląda na przytulne i wygodne, praktyczne do codziennego życia. Widać, że przestrzeń służy jej głównie do celów funkcjonalnych, a sama realizuje się poza domem. Kreatywnością posługuje się w pracy, więc nic dziwnego, że wnętrze jest nieprzekombinowane.

    OdpowiedzUsuń

Instagram