wtorek, 1 marca 2016

Mieszkanie dwupokojowe aranżacja z meblami w stylu retro vintage


Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,1 m2. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym. Dominują tutaj meble w stylu retro vintage rodem z lat 60-tych. Zarówno stół z krzesłami, sofa, stolik przed nią oraz biuro z krzesłem przywołują stylistykę sprzed kilkudziesięciu lat.
W aneksie kuchennym zrezygnowano z szafek wiszących, dzięki temu aranżacja nabrała ciekawszego, lżejszego charakteru. 
Ściany są białe, podłoga drewniana bielona. W tym minimalistycznym wnętrzu zastosowano niewiele dekoracji, ale o zdecydowanych designie: obrazy na ścianach, lampa wisząca.
W sypialni znajduje się łóżko, fotel także w stylu lat 60-tych.
Łazienka skromna, z przewagą bieli. Mieszkanie znajduje się w Szwecji, także jako w skandynawskim wnętrzach jest także sauna (jako część wspólna dla wszystkich mieszkańców) oraz siłownia.Blok elewacja -  Mieszkanie dwupokojowe aranżacja z meblami w stylu retro vintage

Sauna - część wspólna mieszkanie dwupokojowe aranżacja z meblami w stylu retro vintage


Siłownia -  mieszkanie dwupokojowe aranżacja z meblami w stylu retro vintage


Plan - Mieszkanie dwupokojowe aranżacja z meblami w stylu retro vintage

7 komentarzy:

 1. Nic nie wpasuje się lepiej do stylu retro niż sztukateria. Kręte kształty listew styropianowych doskonale wkomponują się o starszych aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wnętrze a pomysł z sauną i siłownią świetny po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe wnętrze, choć ja bym się źle w takim czuła...

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o aneks kuchenny bez szaf wiszących tak jakoś dziwnie się to prezentuję, ale bardzo oryginalnie, nietypowo. Chociaż osobiście ciężko byłoby mi się odnaleźć w takiej kuchni ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa propozycja, jednak dla mnie za zimne, brak kolorów, mimo różnorodnych mebli i obrazów za mało sie dzieje. Mimo wszystko przyciąga uwagę

  OdpowiedzUsuń

Instagram