środa, 6 kwietnia 2016

Mały loft - aranżacja wnętrza

  
Loft to wnętrza przystosowane do celów mieszkalnych w poprzemysłowych budynkach (takich jak magazyny czy fabryki), to tzw. wnętrza "hard". Lofty występują także w wersji "soft", czyli  mogą to być nowe budynki nawiązujące do stylu przemysłowego (m.in dzięki wysokości pomieszczeń, wielkości okien itp.).
Często lofty - to bardzo duże  pomieszczenia. Jednak ta aranżacja jest inna, wnętrze nie jest duże. Zostało urządzone dla młodej kobiety, pracującej w branży reklamowej. Może spodobać się miłośnikom jasnych, stonowanych wnętrz o minimalistycznym charakterze.Na pierwszym poziomie umieszczono przestrzeń dzienną,  a w niej jasną sofę, stolik imitujący skrzynię jednak wykonany z metalu, także pikowaną designerską sofkę, na przeciw zawieszono telewizor pod nim ułożono kolorowe książki. Wnętrze zdobi także stojąca lampa w industrialnym stylu. W dalszej części  pokoju umieszczono okrągły szklany stół oraz cztery krzesła Eames. 
Za szklanymi drzwiami umieszczono kuchnię, w niej dominują białe szafki kuchenne, a także szara ściana przy której umieszczono drewniany blat i dwa kontrastowe czerwone stołki.
Schody prowadzą na drugie piętro, na którym znajduje się sypialnia, a także pojemne szafy. Niewątpliwe tak przytulne wnętrze tworzą kolory: jasne ściany, kolorowe dodatki, a także piękna drewniana podłoga.foto  micasarevista.com

3 komentarze:

  1. Prześliczny pled na łóżku- gdzie takie cudo można dostać? :) My jak aranżowaliśmy mieszkanie to też zastanawiałam się nad tymi białymi krzesłami, ale ostatecznie wybraliśmy podobne tylko wyścielane pod tyłkiem i plecami bo jednak przy imprezach trochę niewygodnie siedzieć na takim twardym krześle przez 6 godzin :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram