poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Mieszkanie blogerki (dwupokojowe w bloku z płyty)


Mieszkanie należy do fińskiej blogerki qandvictoria zawodowo zajmującej się także projektowaniem wnętrz. Jej mieszkanie według mnie zasługuje na docenienie, stworzyła ona bardzo przytulną przestrzeń do życia w dwupokojowym mieszkaniu w bloku z płyty, czyli wnętrzu w którym mieszka duża część osób w miastach i miasteczkach. Mieszkanie nie jest szczególnie luksusowe, czy designerskie, ale stanowi ładną i przyjemną przestrzeń do życia.
Reklama

Pokój dzienny to sofa - narożnik rozkładany, na przeciwko postawiono białą szafkę rtv, na niej telewizor, obok postawiono regał-drabinkę.Wnętrze ocieplono girlandami świetlnymi cotton ballls oraz obrazkami. W pokoju dziennym znalazło się także miejsce na biurko. Ustawiono je w dobrze oświetlonym miejscu, idealne miejsce do pracy wraz z wygodnym krzesłem, obok półeczki na nich obrazki, kwiaty i pudełeczka.

Sypialnia to "rzucająca się w oczy" turkusowa ściana, białe łóżko ze znanej sieciówki, wieszak - garderoba (czyli typowe w skandynawskim stylu eksponowanie ubrań), a także półeczki zakryte zasłonką oraz obrazki na zagłówku łóżka, ścianach. Oczywiście jak zawsze pięknie wygląda bukiet świeżych kwiatów.Kuchnia - białe szafki, czarne płytki, czarny blat i aluminiowe dodatki. Jednak  wnętrze dopełniają dodatki w odpowiedniej ilości na blacie kuchennym, stole, a także regał drabinka z cotton ballsami (ten sam co w salonie).

Sypialnia przed remontem oraz pokój dzienny w trakcie remontu poniżej, niby wnętrze podobne jednak kolory i dodatki mogą naprawdę wiele zmienić!


foto source qandvictoria.wordpress.com

6 komentarzy:

 1. skojarzyło mi się z katalogowymi wnętrzami Ikei! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. What a great blogpost, thank you for the mentioning and the appreciation! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Viktoria Thank you for visiting my website, you have a wonderful apartment and a blog. Yours sincerely, Magda

   Usuń
 3. Bardzo estetyczna i wygodna przestrzeń mieszkalna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Viktoria Thank you for visiting my website, you have a wonderful apartment and a blog. Yours sincerely, Magda

  OdpowiedzUsuń

Instagram