środa, 13 kwietnia 2016

Mieszkanie na parterze z ogródkiem 90m2


Szwedzkie mieszkanie położone na parterze z ogródkiem 90m2 czyli idealna przestrzeń dla rodziny. Wnętrze składa się z dużego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i pomieszczenia gospodarczego. Atutem mieszkania jest oczywiście ogródek, do którego można wyjść z aneksu kuchennego. Deweloperzy w Polsce coraz częściej budują bloki w ten sposób, aby mieszkania na parterze posiadały takie ogródki jako powierzchnie dodatkowe, fajne rozwiązanie szczególnie jeśli pośród mieszkańców są małe dzieci, albo zwierzęta.
Wracając do tej aranżacji jest tutaj przestronnie, dominują jasne kolory. Ściany białe, podłoga beżowa, ościeżnice drzwi w kolorze podłogi. W powierzchni dziennej wyróżniają się czarne krzesła o połyskującej fakturze. Sypialnie to pokój rodziców, oraz młodszego dziecka i nastolatka. Dwie łazienki, i pomieszczenie gospodarcze. Duży metraż (90m2) i ogródek tworzą namiastkę własnego domu jednorodzinnego!


foto  bjurfors.se

3 komentarze:

  1. Czy ta lampa w salonie ustawiona w kącie, to Italux Piegano? Bo znalazłem ją w sklepie atat i się własnie zastanawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne mieszkanie, moją uwagę przykuły stylowe okna idealnie pasujące do całego wnętrza.

    OdpowiedzUsuń

Instagram