wtorek, 17 maja 2016

Dwupoziomowe mieszkanie 80m2


Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie jest przestrzeń dzienna, czyli salon, jadalnia oraz aneks kuchenny. Wnętrze ma charakter otwarty, dominuje biel, szarość i beż. Na drugi poziom prowadzą drewniane schody (pomalowane na szary kolor). 
Na "górze" umieszczono sypialnię oraz gabinet. Styl jest bardzo spójny, minimalistyczny i skandynawski.W aneksie kuchennym umieszczono białe szafki oraz marmurowy blat. Podłoga w kolorze bielonego dębu. Duże okna wprowadzają do wnętrza sporo naturalnego światła. Szara sofa z tkaniny. Wnętrze dopełniają dodatki takie jak delikatne obrazki powieszone na ścianach.
"Na górze" dodatki są także starannie dobrane, choć nie jest ich dużo (większość rzeczy zostało schowanych w pojemnych szafach) to pościel, lampy czy fotele mają podobną stylistykę oraz barwy. Idealne wnętrze dla minimalisty! 
zdjęcia alvhemmakleri.se

7 komentarzy:

 1. Tak mogłabym mieszkać. Jak ja remontowałam mieszkanie to panował kolor wenge. Biel jednak jest lepsza. Chyba czas na zamiany.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wnętrze! Minimalizm w dobrym guście, idealna kolorystyka, ponadczasowość <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, ale jak dla mnie zbyt sterylnie. Na zdjęciach prezentuje się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy bym się dobrze czuła w takim mieszkaniu, ale co, kto lubi:) Nie przeczę jest bardzo ładne , ale nie dla każdego :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądam już któreś wnętrze z kolei i wszędzie tylko biel, szary i czerwona cegła. Czy nie można pokazać czegoś kolorowego, innego?

  OdpowiedzUsuń

Instagram