piątek, 27 maja 2016

Eleganckie małe mieszkanie 37m2


Eleganckie mieszkanie o powierzchni 37m2. Klasyczną przestrzeń uzyskano głównie starannemu doborowi kolorów oraz mebli. Odnieść można wrażenie, że wszystkiego jest dokładnie tyle ile powinno się znaleźć aby nie "zagracić przestrzeni".
Mieszkanie ma tylko jeden pokój, ale znalazło się w nm miejsce na garderobę! Jak tego dokonano? Umieszczając sypialnią na antresoli, a miejsce pod łóżkiem wykorzystano na garderobę.
Wydaje się, że mieszkanie należy do miłośniczki mody. Widać tutaj "kobiecą rękę", duże lustro, książki z nazwami największych kreatorów mody!
We wnętrzu przeważają jasne kolory (dominuje beż). Uzupełniają aranżację eleganckie dodatki (kryształowe żyrandole, srebrne doniczki, lodówka Smeg). Wszystko jest tak starannie dobrane, że nawet szmatka wisząca na piekarniku "wtapia się" w aranżację. Wnętrze "ocieplają" takie elemnty jak długie kremowe zasłony. To małe mieszkanie znajduje się w Finlandii. Podoba Wam się taki design?


źródło zdjęć etuovi.com

4 komentarze:

 1. Cudowne mieszkanie :) Bardzo mi się podoba i ta gaderoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne, stylowe i ze smakiem. Tak zdecydowanie mieszka tutaj kochająca modę kobieta. I na dodatek ukradła z moich marzeń lodówkę Smeg- a :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna przestrzeń, ta garderoba jest przesłodka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka jest wysokość pokoju?

  OdpowiedzUsuń

Instagram