wtorek, 24 maja 2016

Małe mieszkanie w kolorach natury


Małe mieszkanie położone w Londynie. Każdy wie, że ceny nieruchomości w Londynie są bardzo wysokie, dlatego może się okazać, że wnętrze wcale nie jest  takie małe jak na tamtejsze warunki :)
Mieszkanie zaaranżowane w kolorach natury, czyli dominuje beż,szarość i beż.
Niestety nie znalazłam informacji o metrażu mieszkania, jednak patrząc na dobór mebli to może być tutaj ok. 34-38m2.Pomimo niewielkiego metrażu znalazło się miejsce na salon. kuchnię oraz sypialnię. Jednak zastosowano wszystkie zasady dotyczące aranżacji małej przestrzeni, tj, przesuwne drzwi, jasne kolory, małe meble. Wnętrze powinno spodobać się zwolennikom klasyki. Aranżacja może z powodzeniem służyć przez długie lata.
zdjęcia brahminteriors.com

5 komentarzy:

 1. Mieszkanie jest piękne, użyłaś bardzo stonowanych kolorów natury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja ulubiona paleta. Sypialnia jest przecudna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest cudowne! Jedyne czego się zawsze obawiam przy takich kolorach i wnętrzach to utrzymywania czystości bo tu jednak naprawdę trzeba się pilnować aleeeee czego się nie robi dla takich klimatów :) naprawdę super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba. Nie ma ceglanej ściany :)Kolorystyka piękna. Najbardziej podoba mi się kuchnia, ale obawiam się o czystość tego lustra na ścianie. Chyba na co dzień nie będzie tak pięknie (u mnie na pewno by nie było)...
  Urszula

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy mówią, że kolory natury są mdłe, głównie beże i jego odcienie. Każdemu kto to powie pokażę Twój post! Zarówno kolory, jak i materiały ze sobą idealnie współgrają, wyciszają i są po prostu fenomenalne!

  OdpowiedzUsuń

Instagram