niedziela, 1 maja 2016

Nowoczesne mieszkanie 75m2 w Radzyminie k/ Warszawy


Mieszkanie o powierzchni 75m2 z użytkowym poddaszem.  Położone w Radzyminie k/ Warszawy, w tzw. czworaku na niewielkim osiedlu. Zostało zaprojektowane przez właścicielkę Karinę Ziemiecką, która mieszka w nim razem z narzeczonym Danielem oraz psem mopsem o imieniu Chałka. Wnętrze składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,sypialni, gabinetu, łazienki, przedpokoju, klatki schodowej oraz poddasza zaaranżowanego w większości na garderobę.

 
Ulubionym pomieszczeniem Kariny (właścicielki i projektantki) jest łazienka. Chciała ona zastosować jak najmniejszą ilość płytek, stąd pomysł na ceglaną ścianę, panele oraz szkło pod prysznicem. Karina jest zakochana w naturalnej cegle, dlatego też wykorzystała ją także w kuchni. 

W całym mieszkaniu można zauważyć aktualne trendy i mocne akcenty: m.in. ściana tablicowa, cegła, motyw drzewa, tapety itp. To wszytko wraz z charakterystycznym oświetleniem daje nieszablonowe i mocno zindywidualizowane wnętrze. 
Według mnie wnętrze jest inspirowane stylem skandynawskim i nowoczesnym. Jasne ściany, drewniana podłoga, białe listy przypodłogowe ożywione ciekawymi fakturami: cegła i tapeta. Pomimo sporego metrażu mieszkania mebli jest tyle ile potrzeba, zostały zachowanie idealne proporcje, a taka garderoba to marzenie niejednej kobiety, a nawet blogerki modowej :) Koniecznie odwiedźcie fanpage Mieszkanie to wyzwanie, które prowadzi Karina.
Autor projektu: Karina Ziemiecka
Autor zdjęć: Konrad Lechański  fotograf

2 komentarze:

  1. Łazienka mnie zauroczyła, choć zastanawiam się jak się sprawdza, jeśli chodzi o użytkowanie. Jakoś mam przekonanie, że płytki są jednak najłatwiejsze "w obejściu" ;) Choć cały czas mocno się zastanawiam, czy zdecydować się właśnie standardowo na płytki, czy szukać innych rozwiązań

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta pułeczka na buty to coś cudownegooo muszę gdzieś znaleźć taką samą i postawić u siebie ;) Ogólnie to super mieszkanie wygląda, doskonały pomysł i ogromna wyobraźnia przy projektowaniu ;)

    OdpowiedzUsuń

Instagram