poniedziałek, 16 maja 2016

Wnętrze w stylu glamour


Wnętrze w stylu glamour to połysk i blichtr.  W takim wnętrzu dominują biel, czerń, szarość i złoto, w dodatkach pojawiają się głównie, fiolety czy czerwienie. Żyrandole koniecznie kryształowe, a sofy i krzesła pikowane! Podobne elementy pojawiają się niezależnie od pomieszczenia, w salonie można postawić pikowaną sofę i fotele, a w sypialni zamontować miękki panel za łóżkiem/ wezgłowie. 
Takie produkty zajdziecie w ofercie sklepu http://kdcmeble.com/. Jeżeli jesteście na etapie projektowania swojego salonu,sypialni czy innego pomieszczenia to warto wejść na zakładkę "Wizualizator".

Idealne narzędzie dla wszystkich, którym brakuje wyobraźni. Klikając na  kolory można zobaczyć jak każdy z mebli prezentuje się w danym pomieszczeniu! Sklep Kdcmeble to nie tylko meble w stylu glamour, ale także bardziej tradycyjne narożniki i sofy, warto sprawdzić całą ofertę producenta!

źródło zdjęcia 1 - roomdecorideas.eu
źródło zdjęcia 2-7 kdcmeble.com

1 komentarz:

  1. Mnie zawsze zachwyca ta elegancja i szykowność wnętrz w stylu glamour, jednak jak dla mnie to bardziej styl do podziwiania niż mieszkania ;) Wolę coś bardziej przytulnego i na luzie.

    OdpowiedzUsuń

Instagram