Bez kategorii

Z wizytą w rodzinnym domu – inspiracja wnętrza design

Z uwagi na Święta i długi weekend więcej czasu spędzamy z rodziną. W zależności od pogody możemy spędzić czas w ogrodzie (o ile go mamy) grillując lub w domu jedząc wspólnie posiłki, grać w gry, oglądać telewizor itp.
Dzisiaj chciałabym Was zabrać na wycieczkę po rodzinnym domu, co prawda nie moim, a Megan Schiller, która jest nauczycielką, ale ma także fundacje zajmującą się projektowaniem i meblowaniem przestrzeni do kreatywnego spędzania czasu z rodziną!

Trzeba przyznać, że swój dom urządziła właśnie w taki sposób, aby cała rodzina mogła spędzać jak najwięcej czasu razem. Duży salon połączony z aneksem kuchennym oraz jadalnią. Najważniejsze meble to wygodna sofa  i duży stół.
Pokój dziewczynek to piętrowe łóżko, a także cała ściana z wyeksponowanymi książeczkami na półkach (bardzo popularne rozwiązanie w amerykańskich aranżacjach wnętrz) i bujak – hamak. Dzieci w pewnym wieku powinny nawet dzielić pokój, bo dzięki wspólnym zabawom szybciej się rozwijają. Co więcej jest nawet pokój do wspólnego malowania, aby uniknąć „roznoszenia” i brudzenia farbą po całym domu z nie do końca wyschniętych prac.

foto source theglitterguide.com

One Comment

  • Bartkowa

    Fajne, takie nienapuszone wnetrze.chyba nie wydala za duzo na urzadzenie wnetrza ale widac wlozone serce i szczescie rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *