niedziela, 12 czerwca 2016

Dom z lat 60 przebudowa


Dom z lat 60 czyli przeważnie bryła tzw. kostki. Czy przebudowa takiego domu jest konieczna? Według aktualnych trendów nie, wystarczy zmienić wnętrze (często w budynkach z lat 60-tych montowano drewniane boazerie). 
Kwadratowa bryła budynku mieszkalnego może wyglądać bardzo nowocześnie. Wewnątrz świetnie współgrają kolory: bil, szarość, czerń i beż ożywiona żółtymi akcentami (jak w tej aranżacji).
Ten dom to aranżacja tzw. skandynawskiego wnętrza, pomimo jasnych kolorów pojawia się tutaj też sporo czerni i luzu w aranżacji. Widać to szczególnie w pokoju dzieci, gdzie niczym nie ograniczona jest kreatywność małej dziewczynki na tablicowych ścianach.
Po kreatywnej ścianie dorosłych - wyeksponowane aparaty, statywy i obiektywy, można przypuszczać, że któryś z domowników jest fotografem lub się tym pasjonuje!źródło zdjęć kristakeltanenblog.com
Reklama

6 komentarzy:

 1. Zawsze mi się marzyłam taka ściana :) Zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kropelki na ścianie są wspaniałe :)
  Podobają mnie się ogromnie te schody, wydają sie takie miękkie i miłe dla stóp
  Ale ściana w stylu tablicy to zgroza jak dla mnie. Już sobie wyobrażam tonę kurzu z tej kredy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł i odpowiednie umeblowanie i można naprawdę odmienić nasz dom czy mieszkanie nie zależnie kiedy i w jakim stylu było budowane :D świetnie to wygląda :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie urządzone i wykończone wnętrze. Od razu przypadł mi do gustu biały stół i te krzesła. A taka tablicowa ściana w pokoju dziecięcym to według mnie doskonałe rozwiązanie by nie blokować fantazji dziecka :) Odrobina pracy i dobry pomysł, a nawet z najmniejszych wnętrz można stworzyć takie pomieszczenia, z których nie będzie się już chciało nigdy wychodzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna kuchnia, bardzo mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy artykuł , zapraszam do siebie https://stylowo-mieszkam.pl/ .

  OdpowiedzUsuń

Instagram