Bez kategorii

Mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) 37m2

Mieszkanie jednopokojowe – kawalerka o powierzchni 37m2. W pokoju urządzono zarówno strefę dzienną: sofa, drewniany stół, dywan z długim włosem, nad sofą powieszono szafkę z wyeksponowaną szklaną zastawą, jak i sypialną. Naprzeciw niska szafka rtv z telewizorem. W pokoju ustawiono także łóżko. 
Bardzo ciekawa faktura na ścianie powstała w kuchni, gdy okryto czerwoną cegłę, która co ciekawe stanowi materiał budowlany ściany.

 Reklama

$mntvConfig({‚id’: 3,’cpid’:45})

W całym mieszkaniu dominuje biel: kolor ścian, drewniana bielona podłoga, kolor drzwi od łazienki, szafki kuchenne (połączone z czarnym blatem). W korytarzu ustawiono także pojemną szafę ze szklanymi przesuwnymi drzwiami, niezastąpiony (bardzo praktyczny mebel) element małych mieszkań!

źródło zdjęć stadshem.se

7 komentarzy

  • Prosto z wnętrza

    Połączenie, które zawsze się sprawdza i mnie zachwyca, czyli prosta biała kuchnia w połączeniu z cegłą, a zwłaszcza taką jak tu czyli oryginalną, odgrzebaną spod tynku. Nie podobają mi się jednak te elementy tynku pozostawione na ścianie. Zdecydowanie lepiej wyglądałaby sama cegła.

  • Anonimowy

    Mieszkanie z poprzedniego posta wydało mi się paskudne, ale niknie przy tym…To jest coś okropnego. Nie wyobrażam sobie mieszkania w czyś takim. Po kilku dniach murowana ostra depresja i myśli samobójcze. Rozumiem, a właściwie nie rozumiem, że komuś mogą się podobać białe wnętrza. Ale ta cegła?! Jeszcze w tak koszmarnym wydaniu? Wygląda, jakby ktoś chciał się koniecznie uwolnić z więzienia i zabrał do burzenia ściany. I przy tym padł, nieszczęśnik.

  • Dawid

    Mnie osobiście też nie podoba mi się cegła na ścianie w kuchni, reszta jest całkiem fajnie zaprojektowana lecz troszkę za dużo białego koloru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *