środa, 8 czerwca 2016

Wnętrze w stylu glamour (beż, srebro i szarość)


Wnętrze w stylu glamour, jednak z przewagą jasnych kolorów: beż, srebro i szarość. Dzisiaj wybrałam inną aranżacje niż skandynawski styl z uwagi na to, że niektórzy z Was zarzucają, że mieszkając we wnętrzu urządzonym w skandynawskim stylu "murowana ostra depresja i myśli samobójcze".
"Anonimowy5 czerwca 2016 10:35
Mieszkanie z poprzedniego posta wydało mi się paskudne, ale niknie przy tym...To jest coś okropnego. Nie wyobrażam sobie mieszkania w czyś takim. Po kilku dniach murowana ostra depresja i myśli samobójcze. Rozumiem, a właściwie nie rozumiem, że komuś mogą się podobać białe wnętrza. Ale ta cegła?! Jeszcze w tak koszmarnym wydaniu? Wygląda, jakby ktoś chciał się koniecznie uwolnić z więzienia i zabrał do burzenia ściany. I przy tym padł, nieszczęśnik.

Anonimowy5 czerwca 2016 20:32
Ta cegła w kuchni jest przeokropna. Nie podoba mi się też "szafa" w wejściu. Nie rozumie takiej zabudowy"


Myślę, że skandynawskie wnętrza to nie tylko moda, bo styl urządzania mieszkań, który rozjaśnia wnętrza, a to powoduje nasze lepsze samopoczucie! 
Dzisiejsza aranżacja to styl glamour, jednak w bardzo delikatnej wersji z przewagą jasnych kolorów. Bardzo ciekawie łączą się tutaj różne faktury i materiały, co wypełnia przestrzeń i nadaje jej elegancji!

zdjęcia alftan.fi

4 komentarze:

 1. Świetnie dopasowane wnętrze, bardzo ciekawe rozwiązania, po prostu super! Dobrze dobrana kolorystyka potrafi zdziałać cuda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam wnętrza, które są rozjaśnione. Człowiek od razu chce tam przebywać. Wnętrze przedstawione jest po prostu piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie za szare, przydały by się jakieś kolorowe akcenty.

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacja:) ja znalazłam fajne produkty na jokodecor.pl. Mają duży wybór luster i mebli w stylu glamour Kasia

  OdpowiedzUsuń

Instagram