Bez kategorii

Kobieca kawalerka 34m2 + Plebiscyt na najlepszy Blog Wnętrzarski 2016!

Kobieca kawalerka o powierzchni 34m2.To, że jest to wnętrze przeznaczone szczególnie dla kobiet (choć nie tylko) determinują dodatki (choćby takie jak powieszona sukienka), czy typowo romantyczna jasna stylizacja, która jest także preferowana przez niektórych w pokojach nastolatek!
Przy okazji chciałabym Was zachęcić na oddanie głosu na blog Szczypta Designu w plebiscycie na najlepszy Blog Wnętrzarski 2016! Oczywiście możecie także docenić pracę innych autorów stron, głosować można raz na 24 godziny logując się przez Facebooku lub Google. Aby zagłosować należy odwiedzić stronę konkursową KDC Mebli.

Kobieca kawalerka 34m2
Kawalerka ma jeden pokój, który spełnia dwie funkcje wypoczynkową i sypialną. W pokoju jest zatem sofa (ze sklepu Ikea ozdobiona  miękkimi poduszkami), drabinka – regał oraz łóżko. Nad łóżkiem i sofą  zawieszono obrazki i zdjęcia.

Kobieca kawalerka 34m2
Kuchnia stanowi odrębne pomieszczenie. Białe szafki, drewniany blat i drewniana podłoga ładnie ze sobą współgrają. Szafka wisząca z witryną, eksponuje naczynia. Niewielka liczba dekoracji na blacie (czerwona taca, półmiski z warzywami i owocami) ładnie wypełniają przestrzeń.

Kobieca kawalerka 34m2

Łazienka i  korytarz z przewaga bieli. Taki dobór kolorów (jeśli ktoś lubi)  jest doskonałym wyborem na małej przestrzeni, biel odbija światło i powiększa optycznie przestrzeń!
Kawalerka urządzona w skandynawskim stylu w aranżacji wnętrz!

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *