piątek, 29 lipca 2016

Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja


Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100m2 - aranżacja. Niższy poziom na zatem około 60m2, wyższy ok. 40m2 (salon ma wysoki sufit, dlatego metraż nie jest równy). 
Wnętrze to pokój dzienny, kuchnia, miejsce do pracy, sypialnia, pokój dziecka oraz łazienki. Mieszkanie urządzone w skandynawskim stylu. Aranżacja ma raczej subtelny charakter, za to doskonale w niej dominują dodatki, takie jak ściana z obrazami, czerwony kosz czy pastelowe krzesła w czterech różnych kolorach (zielony, żółty, różowy i niebieski).Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja
Pokój dzienny to szara tekstylna sofa, biły stolik na drewnianych nogach,  stół jadalniany oraz stylowe schody prowadzące na wyższy poziom. Z salonu wychodzi się także urokliwy balkon z widokiem na dachy budynków i drzewa.


Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja
W kuchnii dominuje kolor biały, jednak umieszczono w niej także sporo różnokolorowych dodatków, m.in. pastelowe krzesła, witrynkę z pojemnikami, czerwony kosz wolnostojący oraz kolorowe naczynia na otwartej półce.Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja
Na uwagę zasługuje ściana ozdobiona  obrazkami w pokoju dziennym.  Jest to dekoracja wyjątkowo wysoka, sięga aż po sufit!


Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja - domowe biuro
Miejsce do pracy biurowej umieszczono przy schodach. Oczywiście dominuje biel i nowoczesny sprzęt, jednak bardzo ciekawy jest kolorowy obraz (składający się z trzech elementów).


Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja - pokój dziecka
Pokój dziecka z ozdobną tapetę w kolorową pepitkę, przy suficie kolorowa girlanda. W tym pomieszczeniu w dodatkach dominuje czerwień.


Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja
Sypialnia w "kolorach ziemi". Oprócz wszechobecnej w  mieszkaniu bieli zastosowano tu także beż, oliwkę oraz odcienie écru.  
Mieszkanie dwupoziomowe aranżacja - przedpokój, korytarz, łazienki
We wszystkich tych pomieszczeniach dominuje biel. W korytarzu na wyższym poziomie umieszczono sporo szaf i praktyczną komodę. Na niższym poziomie ciekawą dekorację ze skrzynek w formie półeczek ściennych. 
Łazienki jasne. Według mnie w bardzo ekonomicznej wersji!


zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

6 komentarzy:

 1. Kuchnia w tym mieszkaniu jest bajeczna.Oczu nie mogę oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie urządzone mieszkanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba, chciałbym w takim zamieszkać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne mieszkanie! Mimo, że jest takie duże, widzę, że jest jeszcze balkon. Powiększają one dodatkowo powierzchnię, a jeśli się je zadaszy (np. markizą) to można tam spędzać czas bez obawy na Słońce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi przypadła do gustu szczególnie sypialnia i domowe biuro, jasne wnętrze to jest to! Brakuje mi tu jeszcze jakieś dekoracji na okna, świetne sprawdziłyby się rolety rzymskie. W ogóle mieszkania dwupoziomowe dają duże możliwości aranżacyjne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne mieszkanie. Zdecydowanie widać w nim duszę i charakter właściciela :) Zawsze jednak zastanawia mnie brak jakichkolwiek rolet czy żaluzji w oknach. To znaczy takie okna bez dodatków wyglądają bardzo fajnie, ale to chyba mało funkcjonalne :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram