Bez kategorii

Skandynawska kawalerka 38,6m2


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skandynawska kawalerka o powierzchni 38,6m2. Jeden pokój który spełnia funkcję zarówno dzienną jak i sypialną, otwarty na przedpokój i kuchnię (brak drzwi wewnętrznych). 
Układ pomieszczenia pozwolił na umieszczenie sypialni w tzw. wnęce, dzięki temu wchodząc do pomieszczenia nie kierujemy się prosto na łóżko. W pokoju znalazło się także miejsce na sofę (w odcieniach koloru niebieskiego, podobnie jak komoda) oraz przestrzeń do czytania, wygodny fotel, a na nim półka z książkami i gazetami.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuchnia jasna, z drewnianą podłogą. Białe szafki, blat w strukturze kamienia, mały stół z trzema krzesłami i ładnie dobrane dodatki nadające przytulności do wnętrza.
Pomieszczenie zdobi także oświetlenie w stylu skandynawskim, podobne można zobaczyć tutaj.  W pokoju znalazło się także miejsce na zabudowaną szafę. Wiadomo, że miejsce do przechowyania w małym mieszkaniach jest bardzo istotne, bo obecność zbyt wielu przedmiotów „na wierzchu”, może stworzyć wrażenie bałaganu i optycznie pomniejszyć przestrzeń. 
Łazienka wykończona białymi płytkami. Myślę, że skandynawski styl świetnie sprawdza się w aranżacji małych mieszkań!

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *