Bez kategorii

Urokliwe skandynawskie mieszkanie 62m2

Urokliwe mieszkanie o powierzchni 62m2. Myślę, że ta aranżacja może mieć wielu zwolenników, łączy różne style style w aranżacji wnętrz. Wielbiciele skandynawskiego designu, ale także wnętrz nowoczesnych i klasycznych mogli by się odnaleźć w takim mieszkaniu.
Skandynawskie aranżacje podobają się sporej grupie osób, ale krytycy zarzucają, że czasem jest aż za biało. To mieszkanie ma wkilka kolorowych akcentów ….

Urokliwe skandynawskie mieszkanie 62m2

Kolorowa jest ściana w aneksie kuchennym. Meble w tej przestrzeni także łączą ciemny beż, brąz i beż. Co więcej są dość nowoczesne (jak na skandynawskie aranżacje).
Pokój dzienny to sofa (narożnik) w klasycznym wzorze i ciemno szarym kolorze. Naprzeciw jest telewizor zawieszony na ścianie i szafka rtv. Ściany w tym pomieszczeniu pomalowano na kolor jasny szary.

Urokliwe skandynawskie mieszkanie 62m2

Sypialnia z dużym łóżkiem tapicerowanym w szarym kolorze. Po prawej stronie od wejścia umieszczono szafę na całą ścianę. Z sypialni przechodzi się na równie urokliwy ((jak całe mieszkanie balkon).

Urokliwe skandynawskie mieszkanie 62m2
Łazienka z przewagą bieli, kontrastuje ciemno brązowa szafka pod umywalką. Na podłodze położono jasno szare płytki.

Mnie ta propozycja bardzo się podoba, jeśli Wam też, to  informuję, że mieszkanie jest położone w szwedzkim mieście Göteborg i można je kupić (oferta z agencji nieruchomości Reveny), jedyne co może stanowić przeszkodę to cena, bo w przeliczaniu na złotówki kosztuje ponad milion złotych  na dzisiaj dokładnie 1.262.250,00.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *