poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Mieszkanie 28m2 w tym przestrzeń dzienna, sypialnia, kuchnia i łazienka, czy to możliwe?


Małe mieszkanie o powierzchni 28m2, a nim: "pokój dzienny", sypialnia, kuchnia i łazienka, czy to możliwe?
Oczywiście, że tak czego przykładem jest ta aranżacja. Przestrzeń ma charakter otwarty, zostały wydzielone powierzchnie - strefy. Jednak zarówno "pokój" dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój zajmują "mało miejsca". Jak się to udało? Po prostu umieszczono stosunkowo małych rozmiarów meble - co widać na przykładzie sofy, pomimo, że jest to narożnik to bardzo zgrabny, ale oczywiście ozdobiony miękkimi tekstyliami.

Mieszkanie 28m2 w tym "pokój dzienny", sypialnia, kuchnia i łazienka, czy to możliwe?
Warto także zwrócić uwagę na to, że dobór kolorów także optycznie powiększa przestrzeń. Jasne barwy to zawsze dobry pomysł w małym mieszkaniu. Do tego świetnie wydzielona przestrzeń na sypialnię - szafkami, nie zmarnowano żadnego metra w tej kawalerce!
Oczywiście wnętrze urządzone w skandynawskim stylu.
Mieszkanie 28m2 w tym "pokój dzienny", sypialnia, kuchnia i łazienka, czy to możliwe?
Anek kuchenny to wyjątkowo mała przestrzeń. Jednak jest tu niezbędny sprzęt taki jak płyta do gotowania - palniki, lodówka czy zlewozmywak. Jednak nie ma się co dziwić - na niespełna 30m2 zamieszczono to co przeważnie jest w dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni ok 50m2.
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

9 komentarzy:

 1. Śliczności - jest biało i jest pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku, ale piękne wnętrze! Jestem zachwycona! Jest tak pięknie, że prawie bez namysłu wymieniłabym swoje mieszkanie na takie cudo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Biel, szarości i czerń - moja kolorystyka:) Mieszkanie bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie wszystko jest możliwe jednak musi robić to ktoś kto się na tym zna. Mieszkanie, które pokazujesz jes świetnie zaaranżowane i przemyślane. Nie odczuwa się po zdjęciach, że jest to tak mała powierzchnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialnie urządzone wnętrza! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jak to mówią - nieprawdopodobne a jednak! :D nie no pięknie się to wszystko komponuje, serio :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudnie urządzone mieszkanko, ale mi każde białe się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawa dla osoby która projektowała tą przestrzeń! I oczywiście bardzo dużo tu daje wszechobecna biel! Cudne mieszkanko :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Powiem szczerze, że małe mieszkanie, ale bardzo ustawne. Prawdopodobnie na planie kwadratu, dlatego nie było problemu wyznaczyć na otwartej przestrzeni kolejnych funkcji.

  OdpowiedzUsuń

Instagram