piątek, 5 sierpnia 2016

Mieszkanie dwupokojowe 39m2 z tarasem


Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39m2 z tarasem. Urządzone w skandynawskim stylu w starym budownictwie w stolicy Szwecji. Mieszkanie ma swój klimat, choć nie jest ani szczególnie nowoczesne czy zadbane (patrząc na poziom zniszczenia drzwi wejściowych). 
Jednak trzeba przyznać, ze mieszkańcy Skandynawii potrafią małym kosztem stworzyć piękny klimat starych budowli. Niestety w naszym kraju czasami nawet ładniejsze kamienice niszczeją, a według mnie dzięki dobrej woli i polityce mogli byśmy mieć najładniejsze centra miast w Europie!
Mieszkanie dwupokojowe 39m2 z tarasem
Wnętrze nie jest dużych rozmiarów, także w sypialni czy kuchni miejsca nie ma zbyt wiele, jednak znajdziemy w tym mieszkaniu wszystko co jest niezbędne do życia, powiększone o fajny taras!
 źródło zdjęć agencja  Fantastic Frank
photo by / from the website of the agency Fantastic Frank

6 komentarzy:

 1. To prawda, w Polsce jest mnóstwo pięknych kamienic. Zwłaszcza w jakichś starszych dzielnicach. Ale wydaje mi się, że powoli zaczyna się je odnawiać, nie tracąc przy tym pierwotnego wyglądu. A mieszkanie moim zdaniem jest po prostu idealne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super mieszkanko! Sama jestem posiadaczką chatki o 39 m2 i wiem jak trudno jest urządzić ją tak, aby wydawało się przestronne, a jeśli ktoś ma tendencję do gromadzenia "pięknych rzeczy":) to już jest wyczyn! Podłoga w korytarzu miszcz! Jest z pewnością stara, i to daje jej dużżoooo dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli to deski, to nie podoba mi się podłoga w kuchni. Te szpary... ale jeśli to np. panele i tak stylizowane tylko, to przyznaję, robi to wrażenie. Ale co mi się tu za to podoba i to szczególnie, to fakt jak dużo przestrzeni w tym małym mieszkanku. To chyba przez białą kolorystykę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie urządzone małe mieszkanie. Gustowne wnętrze urządzone w stylu skandynawskim zachwyca swoją prostotą. Do gustu przypadły mi kuchnia oraz sypialnia. Jedynym elementem który mi nie odpowiada to podłoga w korytarzu. Wymieniłabym ją na podłoge z desek lub na panele :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię białe aranżacje, ale akurat ta średnio mi przypadła do gustu

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się zestawienie czarnych fug z białymi cegiełkami! jestem tylko ciekawa, dlaczego ludzie W Polsce wciąż swoje "skandynawskie" aranżacje porównują do tych oryginalnych...

  OdpowiedzUsuń

Instagram