poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Przebudowa domu jednorodzinnego


Jakiś czas temu pokazywałam według mnie fenomenalną przebudowę starego domu. Cieszyła się ona Waszym zainteresowaniem, dlatego prezentuję jeszcze jedną realizację pracowni architektonicznej Kluj Architekci.
Myślę, że jest także warta uwagi.  Mnie podoba się to, że oba projekty i realizacje powstały z bardzo powszechnych budynków z lat 60-tych i 70-tych, ale już z istniejących budowli stworzono nowoczesne jednorodzinne domy.

 
 
DOM KLINKIEROWY - przebudowa domu jednorodzinnego
CLINKER HOUSE - house transformation
lokalizacja | location: okolica Poznania, Polska | Poznań area, Poland
autor | author: Piotr Kluj
pow. użytkowa | floor space: 166,5 m2
projekt | project: 2014
realizacja | realization: 2014


7 komentarzy:

 1. Mimo, że wygląd zewnętrzny zmienił się diametralnie, to jednak taka prosta bryła nieco odstrasza. Nie wiem jak to wygląda u innych. Może ktoś jeszcze to skomentuje? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proste kształty są tańsze "w budowie" i można prościej panele słoneczne ustawić. Same zalety :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moda na "proste kształty" nigdy ( chyba ) nie przeminie. Czasami, albo nawet zazwyczaj tańsze w budowie, jednak proste jest piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bryła faktycznie bardzo prosta, ale mi to nie przeszkadza, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna bryła. Coś takiego znajomi robią i im pomagam właśnie. Jesteśmy na etapie wyboru okien... może moglibyście coś wskazać z LM np? https://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/okna-swietliki-i-wylazy-dachowe,a227.html Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien do takiej bryły?

  OdpowiedzUsuń

Instagram