piątek, 12 sierpnia 2016

Salon i jadalnia - aranżacja z cegłą


Salon i jadalnia w tej aranżacji to dwa odrębne pomieszczenia połączone dużymi drewnianymi drzwiami oraz ceglaną ścianą. 
Salon to biała tkaninowa sofa, drewniana podłoga, fotel z brązowej skóry i delikatne ozdoby - takie jak obrazki w czarnych ramach. 
W jadalni ustawiono stół z sześcioma krzesłami, solidną drewnianą komodę oraz kilka dekoracji, w tym także bardziej dziecinne motywy takie jak lampa z królikiem (najczęściej spotykana w aranżacji pokoju dziecka) czy pluszowy zając - maskotka na półce w salonie. Świetnie te ozdoby kontrastują z klasyczną aranżacją wnętrza!

Salon i jadalnia - aranżacja z cegłą
Widać, że detale są bardzo dobrej jakości, takie jak: solidne drewniane drzwi, czerwona cegła (wygląda jak element elewacji budynku), komoda wyglądająca na antyczny mebel z litego drewna.


Salon i jadalnia - aranżacja z cegłą
Bardzo ciekawie wykorzystano także małą przestrzeń pośrodku ceglanej ściany ustawiono tam mały stolik i stworzono "kącik do pracy".


Salon i jadalnia - aranżacja z cegłą
Wnętrze urządzono w skandynawskim stylu, jest częścią trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74m2.
źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer 
Anders Bergstedt

5 komentarzy:

 1. Ależ świetnie wygląda ta cegła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cegła cegłą - cudna, bo prawie zawsze dobrze wygląda. Ale to stare drewno i te drzwi są przepiękne!! <3 <3 :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cegła zawsze spoko, chociaż jest jej już trochę w polskich domach. My mamy na ścianie travertino, które można kupić tutaj: www.e-travertino.com. Świetnie się sprawuje w korytarzu, jak i w salonie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie zaaranżowany został salon i jadalnia. W szczególności podobają się mi się poszetki na poduszki. Super się to prezentuję z całością, wręcz można powiedzieć majster styk.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aranżacja tych miejsc pierwsza klasa, w szczególności czerwona cegła wraz z meblami i dodatkami do nich. Ważne by przy aranżacji takich miejsc wiedzieć co chce się osiągnąć

  OdpowiedzUsuń

Instagram