Bez kategorii

Skandynawska kawalerka 38m2

Skandynawska kawalerka o powierzchni 38m2. Wnętrze to pokój dzienny z „wnęką sypialnianą” (czyli ciekawie „schowanym” łóżkiem), kuchnia, łazienka oraz przedpokój. 
Mieszkanie urządzone w skandynawskim stylu, zatem zastosowano jasne kolory, proste formy i naturalne materiały.

Skandynawska kawalerka 38m2

W pokoju dziennym dominuje szara tekstylna sofa. Umieszczono tutaj także białą pojemną szafkę pod Tv, biurko oraz łóżko. Spójny design, delikatne dodatki tworzą przytulną przestrzeń. Z pomieszczenia można także wyjść na niewielki balkon.

Skandynawska kawalerka 38m2

Łóżko umieszczono w tzw. wnęce. Dzięki temu nie wchodzi się „prosto do sypialni”, lecz jest ona odgrodzona białym fotelem. Oddzielenie strefy prywatnej, w przypadku przyjmowania gości to dobry pomysł w małym mieszkaniu.Wiadomo, że jeśli wnętrze było by duże to mamy odrębne pomieszczenia prywatne, do których nie musimy wpuszczać gości.

Skandynawska kawalerka 38m2

Kuchnia to połączenie bieli (szafki kuchenne, kolor ścian), szarości (ściana, żaluzje) oraz drewnianego blatu i bielonej podłogi. Biel jest najlepszym wyborem w przypadku małych pomieszczeń!

Skandynawska kawalerka 38m2

W przedpokoju ściany pomalowano na szary kolor, na podłodze położono praktyczne płytki, ustawiono także pojemną białą szafę.  Łazienka  z przewagą bieli, dodatki brązowe (zasłona prysznicowa, ręczniki).

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *