czwartek, 22 września 2016

10 urodziny Domoteki już w ten weekend 24-25 wrześniaW najbliższy weekend (24-25 września) zdecydowanie warto wybrać się na 10 urodziny Domoteki. Myślę, że mieszkańcom Warszawy nie trzeba przedstawiać tego miejsca znajdującego się w P.H. Targówek. Jest to centrum handlowe, w którym kupicie wszystko, co niezbędne do wyposażenia wnętrz. W jednym miejscu zgrupowane są najlepsze marki z branży aranżacji i wyposażenia mieszkań i domów.
Z okazji 10 urodzin czeka na Was masa atrakcji: warsztaty, wykłady, a także specjalnie rabaty!
Warto sprawdzić szczegółowy rozkład wydarzeń, bo na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona (są bezpłatne), dlatego należy zapisać się wcześniej on-line tutaj.
Oczywiście ja się także wybieram na urodziny Domoteki i będę prowadziła wykład o home stagingu czyli przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu poprzez proste zabiegi dekoracyjne (głównie rozjaśnianie, ocieplanie wnętrz) oraz minimalizowanie istniejących przedmiotów w pomieszczeniach.
Cały zabieg ma celu stworzenie atrakcyjniejszej oferty w oczach nabywców, tak by kluczową rolę zaczynały odgrywać emocje, które mają wpływ na pozytywne decyzje osób kupujących lub wynajmujących dany dom lub mieszkanie. Badania na amerykańskim rynku wskazują, że po przeprowadzeniu zabiegów Home stagingu przeciętnie czas sprzedaży nieruchomości zostaje skrócony aż o 40%, a cena wzrasta o10%.
Jednak jest także sporo innych atrakcji (poniżej skrót, pełna informacja wraz ze szczegółowymi godzinami trwania na stronie Domoteki)
Wykłady poprowadzą specjaliści, blogerzy oraz osobowości telewizyjne:
•„Jak przetrwać remont”, Tomasz Pągowski z programu Bitwa o dom”
•„Po co komu design?”, Krystyna Łuczak-Surówka
•„Pod przykrywką”, Katarzyna Czarnecka, Justyna Siesicka (zdrowe żywienie)
•„Aranżacja wnętrz”, Urszula Michalak, Katarzyna Betnarska, Dagmara Jakubczak
•„Home Staging”, Magdalena Podgórska, autorka blogu Szczypta Designu
Natomiast bezpłatne warsztaty obejmują szeroki zakres m.in. aranżację wnętrz, tworzeniu ozdób z roślin, dekorowaniu drewnianych elementów domu za pomocą farby kredowej, a także coś dla ciała czyli tworzenie peelingu przy użyciu naturalnych produktów oraz warsztaty kulinarne poświęcone zdrowemu odżywianiu oraz wiele atrakcji dla dzieci: projektowanie nadruków na torby czy tworzenie literek z tkaniny.

Podczas Urodzin Domoteki swoje produkty zaprezentują także polscy designerzy którzy od lat współpracują z Targami Wzory - em.wu studio, Katarzyna Białek, PiesKot, Tamido i wielu innych. W ten weekend będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na produkty dostępne w sklepach Domoteki, szczegółowe promocje znajdziecie tutaj. Jest w czym wybierać np. Arino Meble proponują aż do – 40% na meble z ekspozycji oraz gratis wstępny projekt, Bodo -35% na produkty marki Ideal Standard, BOCONCEPT     -20% na produkty BoConcept w obiciach skórzanych, sklep DLA SPANIA, dołącza GRATIS prześcieradło do luksusowej pościeli JOOP, Meble VOX oferuje -10% na meble oraz -15% na dekoracje, Monetti -30% na wybrane produkty, MEBLIK taniej o VAT na wszystkie meble, VINOTTI - bony upominkowe o wartości nawet do 2500 zł (na zakup artykułów dekoracyjnych lub pobyt w Hotelu Żywieckim Medical&SPA) za zakupy o określonej wartości, WFM KUCHNIE -10% na meble mieszkaniowe i kuchenne, -30% na produkty z ekspozycji.

Co więcej w Parku Handlowym TARGÓWEK, także czekają na Was promocje np. CCC -20% na nieprzecenione obuwie i torebki z nowej kolekcji, ECCO do -70% na wybrane modele obuwia i toreb, KLER -17% w postaci bonu prezentowego na zakupy mebli Kler, SONY CENTRE       -5% na telewizory, -10% na soundbary i kina domowe oraz głośniki Power Audio oraz-15% na słuchawki i wiele innych.
Mam nadzieję, że widzimy się w Domotece w najbliższy weekend?
Źródło zdjęć domoteka.pl

4 komentarze:

 1. Byłam kilka razy w Warszawie i nigdy tam nie trafiłam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczypta Designu - gratuluję! Wybiorę się by Panią poznać osobiście - mam nadzieję że znajdzie Pani chwilkę na rozmowę:) Pozdrawiam
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam:) Miło było Panią poznać Pani Magdo,
  chyba na Pani projekcie o home stagingu najwięcej osób było::)

  OdpowiedzUsuń

Instagram